Гороскоп на 20 вересня 2017 року

Вівторок, 19 вересня 2017, 23:30
Гороскоп на сьогодні 20 вересня 2017 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 20 вересня 2017 року

Овен (21.03 - 20.04)

Сьогодні Овни залежні від обстановки, графіка роботи, самопочуття. На початку дня бажано проявити дисциплінованість, витримку, займатися лише необхідними справами, суворо дотримуватися посадові інструкції лікарські приписи. У другій половині дня на вас почне сильніше впливати атмосфера в групі, поведінку партнерів, думка клієнтів. Можливо, доведеться внести трохи більше лоску в свій зовнішній вигляд і манери, частіше згадувати про діловому етикеті або стандартних правилах гарного тону в цілому.

Телець (21.04 - 21.05)

Сьогоднішні події допоможуть Тельцям зорієнтуватися в обстановці і скорегувати відповідно з нею свою поведінку. Якщо вранці немає натхнення або бажаного простору для дій, варто зайнятися рутиною і спокійно почекати другої половини доби. Поступово покращиться настрій, інтуїція підкаже вам нові способи вирішення нагальних завдань. Можливо, зміниться характер ваших уподобань або список повсякденних обов'язків. Частина перешкод зірки знімуть з порядку денного, що спростить вам шлях.

Близнюки (22.05 - 21.06)

Близнюкам зірки радять знизити темп, але мобілізувати увагу: протягом дня життя не раз підкине корисні підказки. Найбільш складна перша половина доби: в цей час бажано не піддаватися ні нудьги, ні агресивним імпульсам, пам'ятати про межі, правила, зобов'язання. До вечора настрій покращиться, намітяться нові рішення, назреют позитивні дрібні зміни в будинку або на робочому місці. Можливо, вам випаде шанс змінити обстановку на більш сприятливу і життєстверджуючу.

Рак (22.06 - 23.07)

Ракам день додасть позитивних емоцій, але не виключено, що це відбудеться не відразу. Ранок може початися з нудьги, меланхолії або відсутності необхідного, наприклад, однозначних орієнтирів, точного діагнозу. В цей час небажані візити, в тому числі, відвідування лікаря. У другій половині доби багато постане в іншому світлі, складуться передумови для гармонізації контактів, умонастрої або навколишнього середовища. Починати справи, продовжувати листування, вирушати в дорогу краще з настанням вечора.

Лев (24.07 - 23.08)

Левам краще не планувати на цей день відповідальні заходи. Перша половина дня не обіцяє гармонії і здатна задати всьому песимістичний тон. Не виключена хвилина зневіри у зв'язку з фінансовими обставинами, або з яким-небудь іншим практичним питанням, в якому вам хочеться повної ясності. Ближче до вечора буде природним бажання розважитися, отримати приємні враження. Не варто собі у цьому відмовляти: зміна обстановки допоможе інакше поглянути на багато проблем, включаючи матеріальні.

Діва (24.08 - 23.09)

На початку дня Дівам не завадить запастися терпінням, а в деяких питаннях - філософської та життєвою мудрістю. Ранок може дратувати вас невизначеністю чи уявній безвихідністю положення. Друга половина доби значно поліпшить настрій і оздоровить атмосферу навколо, може порадувати вас зрушеннями в особистих справах чи у фінансовій області. Зірки підказують, що дрібні приємні зміни спричинять за собою більш великі, але вам не варто чекати, що все станеться в один день і прямо зараз.

Терези (24.09 - 23.10)

Для Терезів день може початися з зовнішніх обмежень, песимістичного настрою, хронічного нездужання, необхідності вирішити складну задачу. Можливо, вам знову доведеться вдатися до своїм природним талантам в області підтримки балансу або пошуку компромісу. Друга половина дня обіцяє гармонізацію фізичного і душевного стану, але не обіцяє ідеального рецепту позбавлення від всіх проблем разом. Не виключено, що як і раніше доведеться проявляти помірність, адаптуватися до обмеженим умовами.

Скорпіон (24.10 - 22.11)

Ранок може бути забарвлене для Скорпіонів коливаннями і депресивними нотками, особливо, якщо є природна схильність до смутку. І в горі, і в радості сьогодні підтримають однодумці, але слова будуть мати цінність лише в сукупності з справами. Не варто під впливом настрою відмовлятися від глобальних планів, обривати зв'язки з друзями, колегами по цеху, можливими партнерами та помічниками. Підтримувати контакти на майбутнє краще в другій половині дня, коли настрій стане більш оптимістичним.

Стрілець (23.11 - 21.12)

Стрільці можуть зустріти ранок у пригніченому настрої, або опинитися у стані дезорієнтації. Якщо ваша воля не занадто тверда, ви можете пошкодувати про зроблене (або про те, що, навпаки, побоялися зробити). Не варто робити щось важливе до полудня. Друга половина дня додасть подій більш приємну забарвлення і підкаже прийнятний вихід з будь-якого положення, але це буде лише тимчасовий компроміс. Якщо розірвана частина зв'язків, має сенс зміцнити інші, особливо, з перевіреними друзями.

Козеріг (22.12 - 20.01)

У першій половині дня Козероги схильні нескінченно зважувати варіанти, зміцнювати захисту і з великою підозрою дивитися на будь-які нововведення. Мудрість, досвід або інтуїція підкажуть максимально обережну тактику. Ближче до вечора життя змусить оновити точку зору, запропонує відмовитися від зайвого консерватизму і песимізму, від зайвих коливань. Варто придивитися до обнадійливою зміни або знахідку, навіть дрібної: можливо, для вас це ще один шанс просунутися, поки напрям ще не закрито.

Водолій (21.01 - 19.02)

Першу половину дня Водолії можуть присвятити лікуванню і профілактиці хвороб, усунення похибок, ретельним дослідженням або інший скрупульозної роботи. Прийшовши до двоїстий висновку або опинившись у глухому куті, варто дочекатися другої половини дня: саме життя дозволить ваші сумніви і зробить за вас оптимальний вибір. Щоб мати більше свободи і приймати рішення самостійно, вам слід володіти додатковими знаннями та інформацією, знати потрібний процес або середовище зсередини і в подробицях.

Риби (20.02 - 20.03)

Рибам події дня підкажуть, що не все втрачено, наприклад, є час скорегувати деякі аспекти взаємодії з партнером. Початок дня може вселити песимізм, можливо відсутність потрібної людини або його тотальне усунення. У другій половині дня люди і інстанції стануть доступнішими, з'являться умови для переговорів, взаємних поступок, прощення дрібних образ, з'ясування непорозумінь. Варто звернути увагу на фінансову і правову сторону справи, на стан і перспективу загальних ресурсів.