Гороскоп на 26 вересня 2017 року

Понеділок, 25 вересня 2017, 22:18
Гороскоп на сьогодні 26 вересня 2017 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 26 вересня 2017 року

Овен (21, передає Ukr.Media.03 - 20.04)

Овни можуть зіткнутися з важким завданням, нездійсненним наказом, сумнівною ситуацією, витратами системи, забороною, обмеженням. Не виключені труднощі при співпраці з іноземцями, на віддаленій роботі. Аж до вечора може зберігатися відчуття безвиході, досади на себе або обставини. Можливе часткове розчарування в ідеалах, або в людях, покликаних вам допомагати. Втрачати надію не варто, але для розплутування утворилися вузлів можуть вимагатися дійшлість, майстерність і терпіння.

Телець (21.04 - 21.05)

Для Тельців день повчальний і показує межі, які все ще небезпечно переступати. Якщо ви були обережні і утримувалися від зайвої суєти, суворий закон життя буде продемонстрований вам на чужих прикладах. Надто активні, квапливі, вперті, довірливі Тельці ризикують зіткнутися з наслідками своїх акцій на власному досвіді. Може бути тимчасово закритий шлях чи доступ до ресурсів, знайдений промах в розрахунках. Не виключено, що зняття виниклої проблеми буде відкладено до наступної доби.

Близнюки (22.05 - 21.06)

Зовнішні успіхи для Близнюків сьогодні малоймовірні: надто багато перешкод. Можливі територіальні, правові та інші обмеження, занепад сил. Найкращою новиною буде відсутність поганих новин, головним досягненням може стати зупинка небажаного процесу і стабілізація становища. Потрібен час для виправлення промахів і недоліків, лікування недуг, систематизації даних. Не варто підписувати договір, з'ясовувати стосунки, включатися в боротьбу, здійснювати операції з житлом і майном.

Рак (22.06 - 23.07)

Для Раків день може бути пов'язаний із залежністю, підпорядкуванням, нездужанням. Може стати неприємним виконання обов'язків, в тому числі, з-за ідейною або етичної складової. Підвищується ймовірність зіткнутися з професійної невдачею, бюрократичною тяганиною, нерозумінням з боку колег або начальства. Є ризик даремно витратити час у відрядженні чи в установі. Можлива затримка у науковому дослідженні, навчальному або тренувальному процесі. Не виключені проблеми з якістю послуг.

Лев (24.07 - 23.08)

Для Львів найкращою політикою буде стриманість, підкріплена упевненістю. Ще однією корисною рисою може стати послідовність: не варто зраджувати своїм принципам заради випадкових примх і дозволяти кому-небудь, включаючи близьких, збити себе зі шляху. Не зашкодить свідома відмова від ділових авантюр, матеріальних ризиків, сумнівних любовних пригод. Строгість з дітьми може виявитися зайвою, якщо ви виховуєте в них дисциплінованість та інші корисні якості власним прикладом.

Діва (24.08 - 23.09)

Для Дів сьогодні важлива дисципліна, готовність стримувати чуттєві імпульси, кар'єрні амбіції, ділової ентузіазм. Обставини можуть вимагати помірності в їжі, відмови від комфорту або привілеїв. Правила і межі не викличуть у вас питань, якщо вам зрозумілий їхній зміст. Можливе відчуження і нерозуміння при спілкуванні з колегами, домочадцями, офіційними особами та інстанціями. Не найкращий момент для починань, романтики, відвертих розмов. Не варто оформлювати документи на машину, бізнес, нерухомість.

Терези (24.09 - 23.10)

Терезам доведеться орієнтуватися на обстановку і висунуті нею обмеження, наприклад, жорсткий графік. Успіхи будуть вищими, якщо ви не станете бунтувати проти обставин і претендувати на особливі права, а приймете умови гри і сконцентруєтеся на головному. День підходить для досліджень, роботи з інформацією, архіву, бібліотеки, медичного чи освітнього закладу. Небажано остаточне оформлення документів, краще почекати з відсиланням важливого листа, звіту, декларації.

Скорпіон (24.10 - 22.11)

Скорпіонам зірки радять аж до ночі дотримуватися принципів економії та ощадливості, раціонально використовувати наявні ресурси. Ваш бюджет тільки виграє, якщо ви проявите витримку і не станете смітити грошима, особливо по дрібницях. Можливі затримки платежів і даних по них. Не завадить перевірити надійність захисту для платіжних та обмінних операцій, виключити ризиковані вкладення і угоди на довірі. Небажано оформляти банківські картки, кредит і позики, знімати великі суми з рахунків.

Стрілець (23.11 - 21.12)

Стрільцям зірки радять конструктивніше мислити, коректніше спілкуватися з начальством, підлеглими, персоналом. Сьогодні можливо стратегічне нараду, серйозна розмова з лікарем, роботодавцем, офіційною особою. Затримки, відмови, критика можуть нервувати, але дадуть час для додаткової перевірки і шанс щось виправити. День підходить для редагування текстів, уточнення даних, вивчення наказів, інструкцій, нормативних документів, результатів діагностики, для роботи з довідками й звітами.

Козеріг (22.12 - 20.01)

Сьогодні Козероги можуть опинитися в глухому куті, інформаційному вакуумі або іншій ситуації з розряду безнадійних. Багато обмеження пов'язані з тим чи іншим дефіцитом: відсутністю потрібних людей, послуг, ліків, документів, відомостей. Можливо, буде закритий шлях або канал зв'язку. Може лякати недостатність гарантій, відсутність відгуку. Не виключена втрата надій, зростання сумнівів, підозр. Зірки радять не стукати в зачинені двері і почекати до завтра: можливий несподіваний поворот подій.

Водолій (21.01 - 19.02)

Водоліям варто протягом усього дня зберігати критичний погляд на речі. Прискіпливість і прагнення докопатися до істини можуть ускладнити спілкування, зате допоможуть вчасно скорегувати плани, внести поправки в розрахунки. Неприємним побічним ефектом неупередженої експертизи може стати розчарування в чомусь істотному. Якщо підозри виправдалися, варто піти до кінця і назавжди позбутися від непотрібних, шкідливих, небезпечних елементів системи. Чорну роботу краще довірити кваліфікованим помічникам.

Риби (20.02 - 20.03)

Рибам важливо бачити ситуацію в істинному світлі. День критичний для трудового договору, подружнього союзу, судового спору. Необхідно правильно розподілити ролі і міру відповідальності, не претендувати на чужі права, не брати на себе чужі обов'язки. Тотальне застаріле взаємонерозуміння може призвести до розпаду робочого тандему, розриву відносин. Бажано берегти репутацію, не давати проти себе зброї, уникати приводів для пліток, підозр, звинувачень. Несправедливе рішення варто оскаржити.