Гороскоп на 11 жовтня 2017 року

Середа, 11 жовтня 2017, 10:25
Гороскоп на сьогодні 11 жовтня 2017 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 11  жовтня 2017 року

Овен (21.03 - 20.04)

Сьогодні Овни потребують розуміння близьких і схильні самі проявляти більше турботи по відношенню до них. Зростає схильність до самоти чи звуження кола контактів, посилюється потреба у власній території, будь то будинок, особистий кабінет в офісі або своя робоча площадка. Рутинна робота буде виконуватися охочіше, якщо торкається емоційно або пов'язана з чимось особистим: свій проект, сімейний бізнес. Активніше запрацює інстинкт самозбереження, душевна внутрішня зв'язок з родиною, батьківщиною.

Телець (21.04 - 21.05)

День зробить Тельців емоційніше, змусить пропускати будь-яку інформацію або враження через свій внутрішній світ. В партнерських і особистих відносинах пора заново узгодити зусилля, при цьому велике значення може мати питання довіри, наявності внутрішнього споріднення або кровних уз. Нові бажання можуть виникнути у вас і интересущего людини синхронно, але він буде зацікавлений в оновленнях сильніше, ніж ви. В любові і шлюбі почне грати більш значну роль чуттєвість, взаємний потяг.

Близнюки (22.05 - 21.06)

Близнюкам зірки радять звернути увагу на стан здоров'я і бюджету, на характер зайнятості, рекомендують подумати про ставлення до повсякденних рутинних обов'язків. Поряд з дрібними поточними завданнями, у цих напрямках можуть почати грати роль більш серйозні мотиви. Не виключено, що незабаром буде потрібно розробити новий підхід, змінити статус. Вам доведеться багато чого переглянути, якщо ви вирішили заробляти престижними послугами, пройти ґрунтовний курс лікування, завести домашнього вихованця.

Рак (22.06 - 23.07)

Ракам день подарує прилив оптимізму і впевненість у швидкому успіху. Найбільш потужний заряд віри і позитивних емоцій обіцяє ранок. Зірки підказують, що не варто чекати фантастичної удачі прямо сьогодні або завтра, але натякають, що пора дати більше волі своїм бажанням і мріям, радять проявити більше сміливості і впевненості у побудові планів. Довгоочікувана перспектива поліпшень може намітитися в роботі, особистому житті, творчої області, а також у сфері, пов'язаній з дітьми, продовженням роду.

Лев (24.07 - 23.08)

Левам варто скоротити контакти з зовнішнім світом або змінити підхід до них. Сьогоднішні настрої невипадкові, сигналізують про зміну пріоритетів і стратегії. Цей період вимагає занурення в приватне життя або сімейне середовище, підсилює потреба в довірі, захист фізичної або духовної території. Обставини змушують переглянути основи духовної або домашньої життя, оновити життєвий фундамент і стиль управління ресурсами. Зростає тяга до самотності, загальна чутливість, скритність.

Діва (24.08 - 23.09)

Події дня підкажуть Дівам, що настав сприятливий період, що дозволяє домагатися більшого з меншими витратами. Якщо конкретні маркери прогресу немає, можна довіряти своїм і чужим оптимістичним передчуттям. Зірки натякають, що не у всіх сферах варто планувати тотальне оновлення і готуватися писати біографію з чистого аркуша. Можливо, ви знову знайдете хороше в забутих проектах і захоплення, почнете цінувати невикористаний потенціал родинних зв'язків і перерваних відносин.

Терези (24.09 - 23.10)

Терезам варто уважніше поставитися до невербальних знаків, зміну свого і чужого настрою. Події дня сигналізують про зміну рівня запитів та напрямки інтересів, можуть підвести до корекції планів. Якщо ви домоглися того, чого хотіли, належить зайнятися збереженням і захистом придбаного, а також плідним розвитком і збільшенням отриманих благ. Якщо мета не досягнута або результат не задовольнив, час змінити стратегію. Може стати важливим зростання заробітку, накопичення ресурсів.

Скорпіон (24.10 - 22.11)

Для Скорпіонів починається «позитивний відлік», ситуація стає більш дружньою. Можна дати нове перспективний напрям колишнім задумам, за умови, що вони очищені від шлаків попереднього періоду проб і помилок. День вдалий для тих справ, де вже підготовлений ґрунт. Якщо обставини не мають до зовнішньої активності, ці добу забезпечать вам моральну перевагу, схвалення впливових людей або інстанцій, а також допоможуть підтримувати рівний і позитивний емоційний фон.

Стрілець (23.11 - 21.12)

Стрільцям ці добу підкажуть, що період вільного формування майбутнього завершено в найближчі роки належить слідувати створеною програмою. Не виключено, що ви втратите частину прав, позбудетеся важелів прямого нарощування рейтингу. Замість колишніх привілеїв з'являться інші, наприклад, простір для таємних дій, можливість усамітнення і реалізації таємних бажань, право жити за власними внутрішніми законами. День може поставити акцент на питаннях духовності, сексу, сімейності, загальних ресурсів.

Козеріг (22.12 - 20.01)

Козероги можуть сміливо довіряти позитивним передчуттям. Може вселити надію поведінку партнера, родича або іншого значимого особи. З'являється надія на зближення й усунення протиріч, що в складних відносинах – на взаємне благородство або оптимальний компроміс. Крім міжособистісних контактів, сьогодні грає роль загальна атмосфера. Джерелом позитивних переживань може стати змінилася обстановка в групі за інтересами, не виключено, що ви вирішили повернутися в колишнє співтовариство.

Водолій (21.01 - 19.02)

Водоліям день допоможе зорієнтуватися в питаннях, пов'язаних з престижем, реальною владою, кар'єрними або духовними амбіціями. Зірки підказують, що попереду непростий період, а можливо, і криза. Отримані знання і сформовані переконання пройдуть тест. Поверхнева віра повинна змінитися глибинним проживанням ключових духовних аспектів. Одним з інструментів досягнення зовнішнього успіху може стати створення потрібного емоційного резонансу з людьми і обстановкою, або наявність родинних зв'язків.

Риби (20.02 - 20.03)

Для Риб настав час відмінних можливостей, в тому числі, за кордоном або в міжнародній сфері. Багатьом Рибам не знадобиться зовнішнє підтвердження приємної новини, так як їм підкаже віра або чуття. Можливий приплив творчих ідей, духовний підйом. Відкриття нових горизонтів допоможе не тільки приступити до реалізації особистих бажань, але і перевести в іншу якість потрібні відносини. Вдалий момент для спільної любовної ініціативи, для активізації та переорієнтації сформованого співробітництва.