Гороскоп на 12 жовтня 2017 року

Середа, 11 жовтня 2017, 23:49
Гороскоп на сьогодні 12 жовтня 2017 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 12  жовтня 2017 року

Овен (21.03 - 20.04)

Для Овнів сьогодні важливі заняття по душі, що гармоніюють з настроєм або домашніми звичками. Можливі клопоти, пов'язані з будинком. Не завадить прибирання на робочому місці. Може стати актуальним спілкування з сімейним лікарем, домашнім персоналом, ріелтором, ремонтною бригадою. Одночасно, день загрожує суперечкою і особистим конфліктом, особливо, якщо ви або співрозмовник претендуєте на свободу, не виконавши своєї частини зобов'язань. Зірки радять ретельніше працювати над будь-якими нюансами, що стосуються безпеки.

Телець (21.04 - 21.05)

Тельці можуть використовувати день для взаємовигідного співробітництва, обговорення домашніх і інших планів. Незважаючи на згоду з більшості дрібних пунктів, може викликати гостру дискусію окремий значуще питання, пов'язаний з розподілом ролей або наданням послуг. У спілкуванні важливо проявити чуйність, взяти вірний тон. Краще не зачіпати теми, які підвищують уразливість співрозмовника: люди навколо вас стають більш уразливими і злопам'ятними, не виключено, що одного разу вам пригадають навіть безневинний жарт.

Близнюки (22.05 - 21.06)

Для Близнюків можуть виявитися важливими питання заробітку і життєзабезпечення, господарські клопоти, оплата послуг. Можливі невеликі надходження і витрати, дрібні придбання в будинок для нагальних цілей. Не варто купувати електроніку, засоби зв'язку. Не виключено суперечку з одним, дитиною, коханою людиною, учнем або тренером, є ймовірність фінансових чвар з організацією. Дискусії можуть підвести до необхідності щось змінити в системі роботи, навчання, спілкування або розподілу ресурсів.

Рак (22.06 - 23.07)

Ракам краще утриматися від вступу в суперечку, або робити це з вагомої причини. Розмова забере багато енергії, яку можна витратити більш продуктивно. Варто знайти час для дискусії, якщо з вами хоче поговорити значимий людина: член сім'ї, партнер по шлюбу, вчитель, лікар, власник або орендар житла, посередник з житлових питань, старий друг. У будь-якому разі, шанси виграти словесну баталію невисокі, свою правоту бажано підтверджувати не промовами, а конкретними діями. Можлива поїздка.

Лев (24.07 - 23.08)

Для Львова сьогодні енергозатратна сфера спілкування, особливо з близьким оточенням і постійними кореспондентами. Можлива шокуюча новина, або напружена розмова, в якій вам буде важко дотримуватися витримку і дотримуватися етикету. Ви можете мимоволі видати свій справжній мотив і настрій, вразливе місце. Спровокувати сплеск вербальної енергії може навчання, поїздка, візит. Повернути рівновагу і провести день з користю допоможе скрупульозна робота, спрямована на усунення дрібних похибок.

Діва (24.08 - 23.09)

Сьогодні Дів цікавить перспектива, може не на жарт розігратися уяву. Зірки радять не уноситься в мріях за далекі обрії, а робити те, що необхідне тут і зараз. Не варто втрачати хватку і вправність, лінуватися і зволікати: справа, доведене до кінця, може стати першою цеглиною в основі будівлі майбутнього. Стане в нагоді і готовність до діалогу: розмова з конкретною особою, інстанцією або спільнотою допоможе вам розставити акценти у фінансових, партнерських, сімейних чи інших питаннях.

Терези (24.09 - 23.10)

Для Терезів день може бути ознаменований зіткненням думок. Непередбачуваний хід наради, співбесіди, консультації, зустрічі, розмови з начальством, батьками. Варто враховувати новий статус, мета, ситуацію. Це не найкращий момент для важливою заявки: ваше становище поки двояко, ви можете вагатися, не мати повної впевненості. Зірки не радять жити вчорашнім днем, застерігають від масштабних пафосних заяв: можливо, ситуація вимагає інших лідерів, а ваш голос вже не має колишньої ваги.

Скорпіон (24.10 - 22.11)

Скорпіонам не варто сумніватися у своїх можливостях, але корисно стримати пориви в новому напрямку. Бажано утриматися від масштабних справ, кардинальних змін. Добре зайнятися завершенням робіт, залучаючи до цієї задачі перевірених однодумців. Розбіжності сьогодні малоймовірні на рівні конкретних дій, але цілком можливі в ході спілкування, обговорення новин, не виключені політичні дискусії або правові спори. Не варто приймати чиюсь точку зору, якщо у вас є своя.

Стрілець (23.11 - 21.12)

Сьогодні Стрільці схильні сприймати все емоційно. Можливий таємний пильний інтерес до переданим в інші руки проектом, до групи, яку ви залишили, або людині, з яким ви порвали. Не виключені жалю про прийняте рішення. Зірки радять не піддаватися коливань і емоціям, починати шукати нову ідею, сім'ю або притулок. В рутинній області, день підходить для роботи над особливо складними ділянками, де необхідні турбота про безпеку, ретельна перевірка, ювелірна шліфування результату.

Козеріг (22.12 - 20.01)

Козероги не готові розлучитися з колишньою роллю чи метою, але вже внутрішньо готові змінити курс. Зірки вважають це позитивною тенденцією, але не радять поспішати, підводячи риску під минулим, і не рекомендують кидатися в нові реалії надто стрімко. Якщо ви маєте намір закінчити відносини, не варто йти, зхлопнув дверима і не виконавши обіцянок. Варто цінувати і берегти склалися взаємовигідні зв'язки: у них хороше майбутнє, може багато чого прояснити дипломатичну розмову в довірчій обстановці.

Водолій (21.01 - 19.02)

Водоліям варто сумлінно поставитися до рутинної роботи, не перекладати її на чужі плечі. Сьогоднішні зусилля позитивно вплинуть на майбутній результат, а якщо щось піде не так, то можуть стати доказом, страховкою. День ставить почуття і прихильності вище логіки і розрахунку, спонукає дбати про близьких людей, вірних помічників, домашніх вихованців. Виникають конфлікти не варто посилювати, доводячи свою правоту. Можливі проблеми з медичним обслуговуванням або отриманням довідки.

Риби (20.02 - 20.03)

Загальний фон цього дня для Риб сприятливий, будь-які проблеми спокутуватимуть емоційна гармонія і передчуття майбутнього. Вдалий момент для взаємовигідного співробітництва, любовного побачення, творчих зусиль. Виникають у цю добу суперечки та несподівані новини не варто розглядати як перешкоду: вони допоможуть прояснити ще один «момент істини», попередять про можливу небезпеку або критичною недоробку. Можливий серйозна розмова з дитиною, коханою людиною, представником ваших інтересів у важливій справі.