Гороскоп на 18 жовтня 2017 року

Вівторок, 17 жовтня 2017, 23:32
Гороскоп на сьогодні 18 жовтня 2017 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 18 жовтня 2017 року

Овен (21.03 - 20.04)

Овнам корисно змінити метод дій або образ думок. Якщо зусилля не дають бажаних плодів, розумніше відмовитися від прагнення до ідеалу, або взяти паузу для відновлення сил. День підкаже мирний шлях врегулювання інтересів, створить умови для любовної гармонії, прояву дружніх симпатій або загальної лояльності. Приклад врівноваженості може подати партнер, чоловік. Від вас будуть чекати відповідної доброзичливою реакції, варто бути дипломатичніше і уважніше до чужих потреб, частіше йти на поступки.

Телець (21.04 - 21.05)

Тельцям не обійтися без хороших манер, зовнішнього лиску, елегантності. День змушує цінувати приємну компанію, де можна поділитися новинами, отримати корисну пораду в сфері здоров'я, моди, естетики. Затребувані якості - доброзичливість, ввічливість, люб'язність. Віддати борг можна не грошима, а відповіддю. Знадобиться вміння ладити з жінками, з клієнтурою. Принесе задоволення контакт з домашнім тваринам, особливо декоративної породи. Вдалий момент для візиту в салон краси.

Близнюки (22.05 - 21.06)

Близнюкам день повертає втрачену гармонію. Зірки радять відкласти необов'язкові справи і провести більше часу в приємній обстановці. Представниці прекрасної статі, народжені під знаком Близнюків, з задоволенням проведуть час у жіночій компанії, які реалізують себе в сфері чисто жіночих інтересів. День підходить для романтичних і дружніх зустрічей, неофіційних візитів, шопінгу, вдалий для занять дизайном, флористикою, ароматерапією або іншим прикладним творчим спрямуванням.

Рак (22.06 - 23.07)

Сьогодні Раки особливо сильно потребують в своєму будинку і чутливі до психологічної атмосфері, що панує серед близьких людей. Буде природним прагнення до побутового комфорту і затишку, але ще більше важливим може стати гармонійний емоційний фон, мир і лад у сім'ї. Для цього вам доведеться не тільки піклуватися про себе, але і враховувати смаки оточуючих, вчасно гасити зачатки конфліктів. День підходить для зустрічей у вузькому колі, особливо знаменним приводів, таким, як прощання, шлюб або новосілля.

Лев (24.07 - 23.08)

Левам день допомагає розвіятися, приділити час естетичної стороні життя. Погляд буде радувати добре освітлене приміщення, елегантний дизайн. Підніме настрій вишуканий аромат, доброзичлива обстановка. Якщо щось турбує, краще змінити рід занять, пройтися по вулиці, поспілкуватися з близьким оточенням, заглянути на улюблені сайти. Добре побувати в приємній компанії, в гостях, відвідати магазин подарунків або салон краси. Варто уникати контактів з малознайомими і надто цікавими людьми.

Діва (24.08 - 23.09)

Сьогодні Діви схильні сприймати будь-які новини і тенденції в позитивному ключі. Ситуація спонукає до прояву симпатій і знаків уваги, допомагає шліфувати смак, стиль, манери. Не варто залишатися на самоті: і позитивні думки та сумніви краще розділити з відповідним співрозмовником. Можливі вдалі дрібні придбання, особливо неутилітарного призначення: парфумерія, модні аксесуари, подарунки. Шопінг вдаліше в супроводі одного або партнера. На вибір може вплинути дизайн, упаковка.

Терези (24.09 - 23.10)

Ваги сьогодні схильні орієнтуватися на особисті звички, дбати про свій комфорт і зовнішності. День підходить для шопінгу, візиту до косметолога. Варто утриматися від придбань і естетичних акцій на радикально новому стилі, істотно змінюють імідж: перший досвід може стати невдалим. Дамам-Терезам краще не захоплюватися декоративною косметикою, зробити вибір на користь очисних процедур для шкіри. Навіть без підвищеної уваги до стилю, ви очаруете оточуючих дипломатичністю і природною чарівністю.

Скорпіон (24.10 - 22.11)

Скорпіонам не варто виходити за межі вузького кола довірених осіб: партнера, старих друзів. У спілкуванні варто бути м'якше, не порушувати складні теми, не захоплюватися критикою, повчаннями, викриттями. Зірки застерігають від довгих монологів, передчасних одкровень: ваше красномовство може бути не оцінено, а багатослівність витлумачено як бажання нав'язати навколишнім свою думку. Це хороший день, якщо ви хочете запитати ради, в тому числі, з приводу іміджу, дизайну, права або культури поведінки.

Стрілець (23.11 - 21.12)

Стрільцям день дозволяє закріпити зв'язку з «спорідненими душами», що може бути важливим зважаючи змін: від'їзду, відходу зі сцени. Вдалий період для завершального заходу, прощального вечора. Навіть без підказки зірок ви зрозумієте, що зараз краще цінувати хороше і не згадувати погане, частіше висловлювати симпатію і вдячність. Сьогодні недоречні прагматизм і снобізм, вітається спілкування з романтичним або інтелектуальним ухилом, неважко знайти середину між елітарністю і демократичністю.

Козеріг (22.12 - 20.01)

Козерогам не варто поспішати закривати чергову сторінку біографії і остаточно закривати за собою двері. Хвилюючі зміни можуть займати ваші думки, але поки не мати реального втілення. У той же час, проект або осіб, яким присвятили багато часу, все ще здатні вас здивувати, змусити переживати або вкладати сили. Якщо ви збираєтеся покинути звичне місце або залишити колишню посаду, вас можуть спробувати утримати. Є час пошукати компроміс між минулим і майбутнім.

Водолій (21.01 - 19.02)

Водоліїв може супроводжувати ілюзія повернення минулого. День гармонійний, неприємні моменти можна дипломатично обійти, а передчуття витіснити в область несвідомого. Можливий оригінальний сюрприз в тому стилі, який ви любите. Зірки радять насолоджуватися моментом, але не піддаватися омані, так як частково змінилися обставини, і цілі. Не варто чекати звичного розмаху від знайомих ситуацій, колишньої щедрості про фортуни, друзів. Можна використовувати цей період для відпочинку, перепочинку.

Риби (20.02 - 20.03)

Рибам зірки радять орієнтуватися на загальноприйняті стандарти поведінки. День сприятливий, якщо рахуватися з потребами оточуючих, не ставити свої особисті інтереси і смаки на перше місце, не чекати до себе особливої уваги. В ділових і особистих стосунках сьогодні краще дотримуватися нейтральної позиції, не варто демонстративно висловлювати свою симпатію або несхвалення. Може стати корисним вивчення етикету, права. Якщо ви потрапили в скрутне становище, може намітитися оригінальний вихід.