Гороскоп на 20 жовтня 2017 року

Четвер, 19 жовтня 2017, 23:15
Гороскоп на сьогодні 20 жовтня 2017 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 20 жовтня 2017 року

Овен (21.03 - 20.04)

Овнам зірки радять знизити темп робіт і звернути увагу на інформаційну складову дня. Нові знання або більш тісні контакти можуть знадобитися в області дорожнього руху, оподаткування, кредитування, спадкування, будь-яких відрахувань, управління загальним бюджетом і майном, у сфері безпеки, медичних або ветеринарних послуг, постачання медикаментами. Водночас, сьогодні значущий емоційний фон: сприйняття інформації залежить від настрою, можлива схильність згущувати фарби.

Телець (21.04 - 21.05)

Сьогодні зірки радять Тельцям менше говорити і більше слухати, враховувати інтереси опонентів. Можливо важливу заяву з боку партнера, клієнта, іншого значимого особи. Не варто ігнорувати відомості з перевіряючих інстанцій, податкової інспекції. Інформативні навіть чутки, так як в них буде міститися чимала частка істини. День підходить для лікарських, психологічних та інших консультацій, для відкриття циклу переговорів, візитів, навчальних занять. Не виключений перегляд договору про послуги.

Близнюки (22.05 - 21.06)

У Близнюків може з'явитися великий фронт робіт, інша сфера інтересів. Свобода вибору може змінитися залежним становищем. Можливо, доведеться перебудувати стиль спілкування, побут, робоче місце. Нові умови вимагають проникливості, змушують розглядати багато з позицій користі або безпеки. При проблемах з самопочуттям, доведеться щільніше зайнятися обстеженням і лікуванням, можливо, намітиться тривалий цикл процедур. Нові клопоти можуть з'явитися в зв'язку з утриманням домашніх тварин.

Рак (22.06 - 23.07)

Раки можуть використовувати цей день для початку навчання, циклу контактів, старту важливою творчої акції. З'являється шанс здійснити мрію, побудувати на іншій основі особисте життя, налагодити взаєморозуміння з дітьми і з людьми, які вам цікаві або дороги. Можливо, все почнеться з листа, сну, здогадки, нової інформації, інтригуючого пропозиції. Зірки нагадують, що для розкрутки проектів потрібно час. Варто збирати враження, записувати роздуми: не виключено, що у них великий потенціал.

Лев (24.07 - 23.08)

Львів події змушують звернути більш пильну увагу на сімейні справи, місце проживання, стан нерухомості, спадщину. Може мати значення будь-яка інформація, що відноситься до даних сфер, не виключено, що в найближчий рік вам належить займатися ними на постійній основі. Може намітитися важливий розмова або більш тісне спілкування з домочадцями, батьками, нотаріусом. Поза сімейних уз і побутових питань, можливо занурення в навчання, глибоке дослідження будь-якої цікавої теми.

Діва (24.08 - 23.09)

Дівам день допоможе налаштуватися на інший стиль спілкування, оновити маршрут або канал зв'язку. Можна заново освоїтися в знайомій області і зробити перший крок у незнайомій. Зростає допитливість, загострюється і «просить їжі» інтуїція. Можливий підвищений інтерес до таємниць, психологічних нюансів, шифрування і розшифрування даних. Не виключено інтригуюче послання, пропозицію, знайомство. Вдалий момент для відкриття серії поїздок, приватних консультацій, початку навчального або дослідницького циклу.

Терези (24.09 - 23.10)

Терезам зірки радять тримати під контролем фінансові питання. Матеріальна база може мати велике значення, не виключено, що з кожним днем її роль буде зростати. День може дати цінну інформацію, пов'язану з розпорядженням ресурсами, включаючи накопичення, подарунки та спадщину, змусити переглянути способи взаєморозрахунків, ставлення до речей, пріоритети в покупках. Може змінитися підхід до ведення бюджету або порядок оподаткування, з'явитися інше джерело заробітку або стаття витрат.

Скорпіон (24.10 - 22.11)

День дає Скорпіонам потужний інформаційний, емоційний або духовний імпульс до зростання. Ваше слово отримує вага, вам починають стікатися важливі відомості. Ідеї, які ви генеруєте, можуть бути плодом ваших роздумів і спостережень, або вдалою переробкою інформації, «витає в повітрі». Це хороший момент для початку дослідження, навчання або подорожі, кар'єри викладача, консультанта, журналіста, юриста, психолога, або для підготовчих заходів, пов'язаних з даними напрямками.

Стрілець (23.11 - 21.12)

Стрільцям день підкаже суть їх нової ролі, а також найкращий спосіб адаптації до неї. Можливо, у вашому житті з'явиться таємниця, посилиться потреба у приватності, конфіденційності. З явного лідера ви можете перетворитися в «сірого кардинала». Не виключені зміни в способі життя, самопочуття, світовідчутті, може з'явитися тяга до подорожей, бажання змінити місця проживання або внутрішні орієнтири. Деякі Стрільці можуть віддати перевагу успіхам в соціумі яку-небудь ініціацію, сходження на вершини духа.

Козеріг (22.12 - 20.01)

Козерогам день додає впевненості і дає надію на майбутнє, при цьому нове може виявитися «добре забутим старим». Не виключено звістка від давніх друзів, запрошення повернутися в команду. Вирішальну роль може зіграти не чуже слово або новину, а внутрішнє осяяння. Ідеї цього дня, в тому числі, колективні, заслуговують на увагу: ви нарешті наближаєтеся до виконання бажань. Якщо ваша мета – свобода, то вона вимагатиме жертв. Можливо, якийсь час вам доведеться витримувати подвійне навантаження.

Водолій (21.01 - 19.02)

Водоліям день відкриє можливі перспективи, дасть потрібну інформацію. Можливо, вона буде секретною і потрапить до вас випадково. Їжу для роздумів можуть дати слова батьків, нові накази керівництва, вчинки друзів. Може відбутися значуще співбесіда, нарада. Сприйняття новин буде обумовлене емоційним і моральним станом. Не виключена хвилина кризи. Не варто підписувати документи, вступати в складні дискусії, брати на себе нову відповідальність, поки вами володіють почуття.

Риби (20.02 - 20.03)

Доля дарує Рибам натхнення і момент удачі. Очікуються хороші новини з-за кордону, з цікавить інстанції. Може зіграти роль слово вчителя або іншої авторитетної фігури. Багато Риби самі отримають шанс стати «гуру». Відкривається можливість для виконання бажань, подорожей, розширення кругозору, викладацької чи видавничої діяльності, духовного зростання. Вдалий момент для знайомств з впливовими людьми. Відносини, що витримали перевірку, вирвуться на новий рівень. Можливий віщий сон.