Гороскоп на 22 жовтня 2017 року

Неділя, 22 жовтня 2017, 12:29
Гороскоп на сьогодні 22 жовтня 2017 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 22 жовтня 2017 року

Овен (21.03 - 20.04)

Перша половина дня схиляє Овнів до пасивності, чуттєвості, вразливості. Можна довести до кінця дрібні справи, в яких вимагається останній штрих. Ближче до вечора зірки подарують вам новий стимул для дій, з'явиться натхнення, можлива тяга до пригод або до вчинків напоказ. Можливо, ви отримаєте запрошення, натяк або виклик. Не варто повністю брати на себе ініціативу в партнерських і любовних відносинах: набагато краще робити все разом, а в чомусь піти назустріч чужим бажанням.

Телець (21.04 - 21.05)

Тельцям варто уникати явної конфронтації, але зовсім не обов'язково відмовлятися від власних смаків та особистої думки. В значущих відносинах доречна тактика «вислухай партнера і зроби по-своєму». Той, хто хоче бути поруч, охоче приєднається до вас, із задоволенням розділить ваші клопоти, тимчасові труднощі і культурні інтереси. У любовних і подружніх союзах зіграє ключову роль інтимна складова, але буде не менш важливо бути «на одній хвилі» в інших питаннях, наприклад, ідеологічних.

Близнюки (22.05 - 21.06)

Сьогодні Близнюкам навряд чи вдасться управляти подіями, скоріше, доведеться пристосовуватися до людей і обставин. У першій половині дня визначальну роль може зіграти настрій, самопочуття, наявність незавершених клопоту, не виключена зайва емоційність, упередженість, образливість. Увечері можлива залежність від помічників, радників, чужих оцінок. Необхідно взяти до уваги настрій партнера: якщо він або вона зволікає з яким-небудь дією, рішенням, вам теж доведеться почекати.

Рак (22.06 - 23.07)

Початок цього дня стане для багатьох Раків приємним продовженням вчорашнього, однак навіть найбільш привабливі креативні ідеї у другій половині доби можуть вичерпати себе. Зірки радять не гаяти часу і не лінуватися, якщо ви запланували які-небудь конкретні дії: не виключено, що з настанням вечора обставини зміняться, або ваше власні інтереси будуть перенаправлені в інше русло. Можливо, вам доведеться про когось піклуватися, або поберегти своє здоров'я перед важливим заходом.

Лев (24.07 - 23.08)

У першій половині дня Левам властива інертність. Загальний тон може задавати лінь, чуттєвість, фаталізм, не виключено страх перед змінами, небажання покидати «насиджене місце». Зірки не радять братися за важливі завдання, але рекомендують не відкладати дрібні клопоти, необхідну побутову рутину: не варто збирати незавершені справи або бруд у будинку. Вечір можна провести в більш приємній обстановці, наприклад, влаштувати романтичне побачення. Батькам доведеться приділити увагу дитячим проблемам.

Діва (24.08 - 23.09)

Сьогодні Діви прагнуть продовжити зацікавило їх спілкування. Буде нелегко перервати розмову або листування, якщо між вами і співрозмовником виникло тяжіння, простяглися інтелектуальні чи емоційні сполучні нитки. Якщо ви захопилися якоюсь темою, вам захочеться отримати додаткову інформацію, розгадати загадку. Вечір змістить акценти або змусить повністю змінити обстановку. Не виключено, що вашу увагу привернуть домашні справи, ваша присутність або рада потрібні домочадцям.

 

Терези (24.09 - 23.10)

Терезам буде складно змінити що-небудь на початку дня. Очікувані зміни можуть запізнюватися. Не виключена зацикленість на якихось таємних бажаннях, примхи, інтимні потреби, можлива подвійність цілей і настроїв. Друга половина доби допоможе вам включити магнетичне особиста чарівність і привернути увагу потрібних людей. Стане простіше отримати допомогу, домовитися про співпрацю. Не виключено, що залишок дня ви проведете в іншій обстановці, відправитеся на особисту або ділову зустріч.

Скорпіон (24.10 - 22.11)

У першій половині дня Скорпіони можуть орієнтуватися на свої звички і поточні потреби, а також на загострене чуття. Аж до вечора може бути сильна потреба у спілкуванні, особливо, якщо ви хочете висловити в повному обсязі свої думки чи прагнете розширити свою аудиторію. Також, може зберігатися глибокий дослідницький інтерес до якої-небудь темі. Вечір акцентує фінансові питання, змусить вас поставитися більш уважно до узгодження інтересів і розподілу ролей у відносинах.

Стрілець (23.11 - 21.12)

Для Стрільців день пов'язаний з глибоко особистими темами, які не завжди вдасться виразити словами. Будь-які спостереження та новини будуть пропущені через фільтр індивідуальних роздумів і відчуттів. Може похитнутися частина переконань. Найбільший комфорт і простір для дій обіцяє друга половина дня. Фактична активність залежатиме від настрою і самопочуття. Можливо, вам здасться прісним те, що раніше надихало. Мотивувати може любов або хобі. Значущі акції краще відкласти на завтра.

Козеріг (22.12 - 20.01)

Для Козерогів найбільш стабільна перша половина дня. Важливо, щоб переважало спокійне позитивний настрій. Позитивний погляд на речі допоможе зробити правильні висновки з нової інформації, дозволить швидше впоратися з дрібними незавершеними справами і бадьоріше дивитися на майбутній фронт робіт. Впевненість у собі зробить вас привабливішими для представників протилежної статі. Увечері варто побоюватися відриву від реальності, в діловій сфері і особистих відносинах краще прораховувати кожен крок.

Водолій (21.01 - 19.02)

Водоліям не варто робити що-небудь в першій половині дня. У цей час можуть бути відсутні енергія і оптимізм, під питанням зрушення у справах. Картину подій може спотворювати емоційне сприйняття, уявна містика, не виключені неприємні асоціації з минулим. Важливі ініціативи краще відкласти до завтра. Найбільш позитивний вечір: можливі приємні події в особистому житті чи в інший значимою для вас сфері, може статися внутрішнє оновлення, повернутися віра в людей чи в своє призначення.

Риби (20.02 - 20.03)

Перша половина дня підтримує в Рибах оптимізм і віру. Багатьом Рибам буде комфортно в атмосфері невизначеності: паузу буде легко заповнити приємними для самолюбства фантазіями. Будуть вірними передчуття, можливі красномовні ознаки. Друга половина доби більш підступна, зросте ризик збитися з правильного курсу, сплутати орієнтири. У цей час не варто ділитися з ким-небудь своїми таємницями, будувати чіткі плани. Важливо зрозуміти, чого вимагає ситуація, і намітити найбільш безпечну тактику.