Гороскоп на 31 жовтня 2017 року

Понеділок, 30 жовтня 2017, 23:27
Гороскоп на сьогодні 31 жовтня 2017 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 31 жовтня 2017 року

Овен (21.03 - 20.04)

Овнам аж до ночі варто дотримуватися режиму обережності і секретності. Можливі ситуації, які підштовхують до порушення прав і домовленостей. Відповідний день для довірчого спілкування, якщо вдасться знайти співрозмовника. Це не найкращий момент для особистої ініціативи: енергії буде небагато, можливі постійні сумніви, не надто добрі асоціації, труднощі при пошуку дієвої допомоги. Той, хто підтримає вас на словах у приватній бесіді, може відмовитися підтвердити свою позицію справою.

Телець (21.04 - 21.05)

Тельців може накрити черговою хвилею сумнівів, що поставить під загрозу цілісність поглядів і планів. День пробуджує або посилює побоювання, підозри, негативні спогади, і в той же час, провокує на розмови про те, що турбує. Кажучи про дрібниці, можна так і не наважитися сказати про головне, наприклад, про причину страхів. Ймовірність отримати життєвий рада вище, ніж повноцінну професійну консультацію. Не виключено, що вам доведеться вислухати сповідь партнера, колеги або друга.

Близнюки (22.05 - 21.06)

Близнюкам варто уникати пустих балачок і цікавості, мінімізувати ступінь своєї участі у службових інтригах і сімейних плітках. Інтелектуальні здібності сьогодні можна з користю застосувати в прикладній сфері, заради навчання, консультування, досліджень. Можливо, ви будете запрошені на секретну нараду, отримаєте приватне доручення. Не зашкодить розумна психологічна дистанція в будь-яких офіційних контактах, делікатні теми краще обговорити з рівними за віком або звання.

Рак (22.06 - 23.07)

Цей день дасть зайву їжу уяві і мріям Раків, але одночасно нагадає про прикрі перешкоди, які все ще можуть стояти на шляху виконання бажань. Заважати негайному перетворенню казки в реальність може недоліковане захворювання, не минулий контракт, невиконаний борг. Не варто закривати очі на правду, щоб згодом не зіткнутися з розчаруванням. Фінальний етап подолання бар'єрів варто почати з роздумів чи збору додаткової інформації.

Лев (24.07 - 23.08)

Левам зірки рекомендують зберігати присутність духу і не сумувати, якщо відкриваються все нові насторожуючі подробиці. Події дня можуть зменшити надії і посилити старі побоювання, додавши до них свіжі. Не варто що-небудь робити, за винятком мінімуму вимушених дій, і порушувати режим секретності. Увагу дучше направити на подальше поглиблене вивчення питання, яке цікавить. Бажано відрізняти плоди помисливості від реальних проблем, що займатися лише життєво важливими нюансами.

Діва (24.08 - 23.09)

Сьогодні Діви налаштовані на діалог, але в деяких ситуаціях красномовство, проникливість і комунікабельність безсилі: зацікавив вас співрозмовник буде наполегливо тримати дистанцію і підтримувати виключно розмови «про погоді». Ймовірність натрапити на глуху стіну опору вище, якщо йдеться про відносини з довгою історією, старими образами. Можливо відсутність розуміння і прийняття з боку найближчих людей, наприклад, батьків, партнера по шлюбу, старих соратників, співвітчизників.

Терези (24.09 - 23.10)

Терезам не варто розраховувати на свободу дій. Аж до ночі лінія поведінки буде визначатися обставинами, від них же буде залежати ваш настрій. Це не найкомфортніші добу, якщо ви погано себе почуваєте, чи потребують допомоги ваші близькі. День підходить для інспекції та санації, допомагає розкрити неприємні факти. Може знадобитися екскурс у минуле, наприклад, робота з архівної кореспонденцією, історією хвороби. Можливо звільнення персоналу у зв'язку з допущеною недбалістю.

Скорпіон (24.10 - 22.11)

Позитивний потенціал дня Скорпіонам важко використовувати повністю. Замість поступальної динаміки, обстановка схиляє до рефлексії. Гальмувати особистий прогрес може розчарування, зацикленість на мріях, спогадах, асоціаціях. Щоб звільнити більше місця в особистій свідомості або навколишньому просторі, корисно позбутися від зайвого баласту: прояснити, трансформувати або закрити старі відносини, утилізувати чи відремонтувати частину речей, очистити від непотрібних елементів корисні ідеї.

Стрілець (23.11 - 21.12)

Стрільцям варто тимчасово знизити планку домагань. Найкращою політикою може стати непомітність, особливо, якщо у вас неприємності. Якщо вас не приваблює перспектива повністю «злитися з пейзажем», варто бути обачнішими в будь-якій обстановці, включаючи домашню. В цей день знижується впевненість, можливо вимушене звуження особистого простору, не виключена реальна втрата комфорту або прав, є ймовірність потрапити в помилкове положення. Добре мати емоційну віддушину, розуміє співрозмовника.

Козеріг (22.12 - 20.01)

У Козерогів сьогодні може переважати песимістичний настрій. Події або зовнішні умови будуть нагадувати про неприємних сюжетах минулого, які все ще свіжі в пам'яті. Позитивною стороною дні є можливість «вилити душу» другові по нещастю або старому знайомому. У відсутність відповідних контактів, відволікаючим і стабілізуючим фактором може стати читання, ведення щоденника, поглиблене дослідження цікавої теми. Варто уникати холоду, протягів і все, що провокує занепад духу.

Водолій (21.01 - 19.02)

Водоліям зірки радять подвоїти обережність, не пускатися в сумнівні авантюри і не поступатися маніпулятивним впливам. Не варто покладати великих надій на домовленості, особливо, якщо вони не є офіційними: підсумок приватної бесіди буде незаперечною істиною для надійних людей, але може не мати значення для тих, хто проповідує гнучку мораль. Якщо ставки високі, небажано відвертими навіть зі старими друзями: можливо, в нових обставинах хто з них змінив переконання.

Риби (20.02 - 20.03)

Сьогодні Риби схильні витати в хмарах і критично оцінювати дійсність. Зірки підказують, що події можуть тимчасово прийняти несприятливий оборот, і радять не форсувати події. День гарний для вільного спілкування, але краще уникати офіційних контактів і не укладати угод, що мають юридичну силу. Важливо залишатися реалістом, враховувати фактор часу та інші об'єктивні обмеження. Можуть нагадати про себе невиконані зобов'язання, нездужання, колишні страхи й омани.