Гороскоп на 22 листопада 2017 року

Вівторок, 21 листопада 2017, 22:39
Гороскоп на 22 листопада 2017 для всіх знаків Зодіака.
Гороскоп на 22 листопада 2017 року

Гороскоп Овен. Зірки не рекомендують Овну даремно витрачати енергію і сили, інакше в самий відповідальний момент ви, немов повітряна кулька, сдуетесь. Від випадкових інтимних зв'язків краще відмовитися.

Гороскоп Телець. Майбутній день повинен пройти спокійно, якщо ви навчитеся з довірою ставитися до життя; у цьому випадку навколишній світ готовий обдарувати вас цікавими знаннями, любов'ю, ніжністю і турботою.

Гороскоп Близнюки. У цей день ви можете опинитися між двох вогнів. Тому постарайтеся заздалегідь продумати шляхи відступу або тактику, яка дозволить уникнути такого положення.

Гороскоп Рак. У Раку можлива кризова ситуація в грошовій сфері. Ви навіть вирішите зайняти велику суму у друга або родича, щоб розплатитися з боргами.

Гороскоп Лев. В цей день фінансові та матеріальні питання можуть затьмарити і шлюб, і ділові контакти. Ви захочете змін, а у партеру напевно буде своє бачення того, як поліпшити ваше матеріальне становище.

Гороскоп Діва. Ваші ділові якості можуть послужити хорошу службу. З обережністю поставтеся до пропозицій, що виходять від людей, яких не дуже добре знаєте, або вони користуються поганою репутацією.

Гороскоп Ваги. Зірки обіцяють Терезам багато планів, але половина з них не реалізуються. До речі, саме через вашу недбалість і вічних запізнень.

Гороскоп Скорпіон. Не виключені ослаблення імунітету, неуважність, яка може спричинити травматизм. Проведіть профілактику старих хронічних захворювань і стережіться застуд.

Гороскоп Стрілець. День сприятливий у багатьох відносинах, так що реалізуйте сміливі ідеї і не сумнівайтеся в успіху. В роботі намагайтеся дотримуватися комфортного ритму, не дозволяйте колегам і партнерам ні підганяти, ні затримувати вас.

Гороскоп Козеріг. У Козерога очікується вдалий день в сфері бізнесу. Ви навіть зможете зробити кар'єру, якщо зав'язати вигідні зв'язки.

Гороскоп Водолій. У людей старшого віку ймовірно загострення хронічних недуг. Однак при розумному відношенні до свого здоров'я, дотримання щадного режиму праці та відпочинку і правильному харчуванні Водоліям навряд чи загрожують серйозні проблеми.

Гороскоп Риби. Вам доведеться зараз займатися різними ремонтними роботами. Якщо ви ще не змінили свою роботу, то в цей день з'явиться можливість це зробити.