Гороскоп на 29 січня 2017 року

Понеділок, 29 січня 2018, 11:54
Гороскоп на сьогодні 29 січня 2018 для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 29 січня 2017 року

Гороскоп на 29 січня 2018 року Овен

Гороскоп радить Овну бути надмірно відповідальним, щоб начальство не прискіпувалось, а колеги підтримували добрим словом. Цікава зустріч за межами офісу допоможе вам знайти підробіток. В особистій сфері події будуть розвиватися не вашим сценарієм - це непогано. Романтичне знайомство можливо в Овна в соцмережах.

Гороскоп на 29 січня 2018 року Телець

29 січня 2018 року Телець так стрімко виконає свою роботу, що дозволить собі полінуватися. Хоча, не варто лежати на дивані і плювати в стелю. Особливо, якщо у вас є фінансові та комунальні проблеми. У любові Тельцю захочеться експериментів, що не викличе захоплення у обранця. З вашим бурхливим темпераментом важко впоратися.

Гороскоп на 29 січня 2018 року Близнюки

Гороскоп пророкує Близнюкам суцільний хаос в робочій та особистій сфері. Такого важкого дня ви ще не знали, але пережити його треба гідно. Менше реагуйте на зауваження, що йдуть з боку малознайомих людей. Нехай базікають на здоров'я, а ви мовчите. Увечері Близнюків чекає приваблива пропозиція, яке треба розглянути.

Гороскоп на 29 січня 2018 року Рак

29 січня 2018 року Раку слід зберігати спокій у спілкуванні з людьми, інакше без конфліктів цей день не проживете. Найбільш спостережливі можуть помітити щось важливе в роботі, що призведе до творчого підйому. Можливі розбіжності з людиною, якого Рак щиро любить. Врахуйте, цікавість і недовірливість до добра не доведуть.

Гороскоп на 29 січня 2018 року Лев

Гороскоп обіцяє Леву складний день, коли пройти через труднощі допоможуть лише надійні друзі. Добре, що такі у вас є. Від активних видів спорту та екстремальних поїздок краще відмовитися. Інакше, у Лева додасться проблем зі здоров'ям. Можливі махінації, крадіжки і брехня з боку тих, кому вірили. Не говоріть про себе занадто багато.

Гороскоп на 29 січня 2018 року Діва

29 січня 2018 року Діва витратить багато душевних сил, щоб довести їй свою щиру любов. Погодьтеся, що це того варте. Тим більше, що ваші відносини вже перебували на межі розставання. Репутація може похитнутися через нерозважливість і уразливості Діви, яка заздалегідь не прорахувала свої кроки в бізнесі. Від поїздки відмовтеся.

Гороскоп на 29 січня 2018 року Терези

Гороскоп радить Терезам скоріше залагоджувати сімейні проблеми та конфлікти, поки вони не виросли до розмірів хмарочосів. Сприятливий день для тих, хто зібрався в подорож. Заздалегідь продумайте план проходження, щоб уникнути кризових ситуацій. Кар'єра в особистому бізнесі у Терезів буде стрімко розвиватися і рівно.

Гороскоп на 29 січня 2018 року Скорпіон

29 січня 2018 року Скорпіону потрібно скласти чіткий план роботи, а не звертати уваги на дрібні негаразди. Якщо ви будете усамітнюватися, то колеги навряд чи зможуть вам допомогти. Комфорт на душі в особистій сфері допоможе Скорпіону зберегти сили. Можете робити пропозицію руки і серця, планувати «медовий місяць» і розширення житла.

Гороскоп на 29 січня 2018 року Стрілець

Гороскоп обіцяє Стрільцеві хороший день, коли мета досягнута, а гроші отримані в строк. У більш глобальних і важливих питаннях краще звернутися до юриста. Інакше, зайдете в такі нетрі, що втратите масу можливостей. Увечері Стрільця чекає серйозна розмова з родичем. Якщо «сухим» вийдіть із нього, то розраховуйте на успіх.

Гороскоп на 29 січня 2018 року Козеріг

29 січня 2018 року Козерогові доведеться працювати з ранку до ночі, щоб довести свою майстерність. Начальство цінує вашу роботу, тому намагається завантажити по повній програмі. Відмінний день для зовнішніх перетворень, покупок і культурних заходів. Але, якщо Козерогові не дозвілля, то можна відпочити, погуляти по парку і подивитися улюблений фільм.

Гороскоп на 29 січня 2018 року Водолій

Гороскоп пророкує Водолію нові обов'язки в роботі, від яких не вдасться відмовитися. Кар'єра піде в гору у тих, хто не шкодує сил і часу. Практичність у покупках знадобиться в момент, коли Водолій вирішить придбати щось із побутової техніки. У любові зберігайте справжнє обличчя, а не говорите нісенітницю у відповідь на питання обранця.

Гороскоп на 29 січня 2018 року Риби

29 січня 2018 року Рибам потрібно уникати плутанини і фінансових втрат, інакше настрій виявиться на нулі. Ситуація в особистій сфері затягнеться надовго, тому не гарячкуйте без причини. Не потрібно будувати плани, якщо ви самі не знаєте, як вести себе у важкий момент. Рибам потрібно кидати курити і зайнятися спортом, щоб зберегти здоров'я.