Гороскоп на 8 лютого 2017 року

Четвер, 8 лютого 2018, 10:00
Гороскоп на сьогодні 8 лютого 2018 для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 8 лютого 2017 року

Овен (21.03 - 20.04)

Овнам не варто розраховувати на новий поворот подій, до настання вечора. Можливо, цей день почнеться для вас з підвищеної чутливості, залежно від емоційно зачіпають факторів. Прогресу може заважати ваша власна інертність, чужа нерозторопність або загальна незрозуміла пауза у справах. Не виключені тимчасові фінансові проблеми чи якісь побоювання. До кінця дня посилиться підприємливість, зросте мобільність, ви забудете про обережність і просуватиметесь назустріч пригодам.

Телець (21.04 - 21.05)

Справи Тельців протягом дня приймуть новий оборот. Не поспішайте вважати вирішеним завдання, а спір вичерпаним. Увечері вам доведеться поглянути на багато речей під іншим кутом. Якщо ви зробили сміливу заявку або вплуталися в пригоду, вам навряд чи вдасться вийти з гри, доведеться продовжувати її до успішного завершення. Тельцям, конкуруючим з ким-небудь, не варто недооцінювати свого супротивника: можливо, до вечора він змінить тактику на більш винахідливу. Небажано братися за прості завдання, рутинну роботу.

Близнюки (22.05 - 21.06)

Близнюкам доведеться протягом усього дня пристосовуватися до обстановки. Аж до вечора імовірна знижена працездатність через нездужань або несприятливих зовнішніх факторів. В кінці дня у вас з'являться нові можливості, але хтось більш спритний може перехопити ініціативу. Це не найкращий час для індивідуальних починань. Співпраця буде успішною, якщо друга сторона з вами чесна. Варто утриматися від партнерства або відмовитися від послуг, якщо щось викликає у вас сумніви.

Рак (22.06 - 23.07)

Вранці Ракам краще поберегти сили. Не варто піддаватися пориву натхнення, так як удача може змінити, благі наміри можуть дати зворотний ефект. Закінчувати важливі справи краще в першій половині дня. Вечір може принести нові турботи, не виключається нервозність, суєта. Ви можете стати заручником обставин або чужих проблем. Уваги може зажадати робочий інструмент, машина, домашній вихованець. Ймовірно загострення болю або посилення інших тривожних симптомів, пов'язаних зі здоров'ям.

Лев (24.07 - 23.08)

Левам не варто робити щось важливе до настання вечора. В ранкові і денні години підвищена чутливість зробить вас більш вразливими і змусить частіше робити помилки. На вашу працездатність може негативно вплинути домашня обстановка чи ситуація в особистому житті. Не виключено, що ви будете мати потребу у відпочинку, ментального або емоційного перезавантаження. Увечері до вас повернуться бадьорість, спритність і рухливість, знайдуться сили для подальшої реалізації планів або виправлення промахів.

Діва (24.08 - 23.09)

У першій половині дня Діви будуть не занадто товариськими і захочуть, щоб їх зрозуміли без слів. Почуття можуть тимчасово взяти верх над розумом. У цей час не варто вирушати в поїздку, починати пошук, заводити розмову: швидше за все, ви зайдете в глухий кут. Увечері вашої уваги може зажадати автомобіль, бізнес або домашнє господарство. Не виключено, що ви візьмете додому частину поточної роботи. При несприятливій атмосфері в сім'ї або колективі, можливе загострення ворожнечі або внутрішніх інтриг.

Терези (24.09 - 23.10)

Терезам зірки не радять розвивати активність у першій половині дня. У цей час не варто починати нові справи, не намагатися надолужити згаяне: обидва заняття можуть виявитися непродуктивними, а часом і збитковими. Можливо, доведеться заплатити за задоволення або повернути борг. Не варто наполягати на помилці і діяти за принципом «чим гірше, тим краще». Вечір запропонує вам стати мобільнішим. Можливо, залишок дня ви проведете за справами, за кермом, за грою, в дорозі або спортзалі.

Скорпіон (24.10 - 22.11)

Скорпіони аж до вечора будуть перебувати в пасивному режимі. Можлива лінь, пересиченість. Енергійних представників знаку чекає тимчасове зниження тонусу, удачливості і результативності. Скорпіони, дозволили собі занадто багато, зіткнуться з наслідками своєї нестриманості. В кінці дня така корисна якість, як діловитість, може межувати з авантюризмом. Можливо, ви вирішите втілити в життя один із своїх неоднозначних креативних задумів, або опинитеся залучені у справи інших людей.

Стрілець (23.11 - 21.12)

Першу половину дня Стрільцям не завадить провести на самоті, щоб зібратися з думками або з силами. Якщо спокій неможливий, бажано знизити звичні навантаження. Увечері ви отримаєте новий імпульс до дії, можете стати першим в компанії, ініціатором авантюри або генератором ідей. Варто бути обачнішими: події здатні знову заманити вас у пастку, в яку ви з завидною регулярністю потрапляєте завдяки своєму азарту. Вас може підвести суєта, нетерпіння, яка-небудь омана.

Козеріг (22.12 - 20.01)

Козерогам в нагоді природна стриманість. Послабивши самоконтроль, можна піддатися спокусі в самий останній момент. Увечері ризик потрапити в двоїсте становище вище, якщо ви шукаєте різноманітності. Вас можуть підвести люди, яких ви вважаєте друзями і підступність яких недооцінюєте. Не виключені й інші сюрпризи, так як зросте ваша загальна вразливість. Чим сильніше вам хочеться діяти, тим більше підстав стати обачнішими, особливо на чужій території і при спілкуванні з іноземцями.

Водолій (21.01 - 19.02)

Поки не настав вечір, Водоліям не варто братися за нові справи і проявляти завзятість у вже розпочатих. При будь-якому розвитку сюжету імовірна незадоволеність результатом. Завищені очікування можуть призвести до невдачі в фінансовій сфері, кар'єрі або любові. Може провалитися спроба надолужити згаяне. В кінці дня ситуація може змінитися з точністю та навпаки і знову запалити вас ентузіазмом. Не варто втрачати час, якщо бажання як і раніше сильні і ви маєте намір повернути обставини на свою користь.

Риби (20.02 - 20.03)

Перша половина дня пройде для Риб благополучно, навіть у неприємностей знайдеться позитивна сторона. До вечора затишшя може змінитися неспокоєм або суєтою. Можливо поява нового строкового завдання. Хтось може проявити по відношенню до вас ворожість або кинути вам виклик. Можуть виявитися складні моменти у занятті, яке вас надихає. Можливо, покаже свій непростий характер начальник або чоловік, якого ви поважаєте. Зловживання, допущене раніше, може обернутися проти вас.