Гороскоп на 13 лютого 2018 року

Вівторок, 13 лютого 2018, 15:34
Гороскоп на 13 лютого 2018 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 13 лютого 2018 року

Овен (21.03 - 20.04)

Для Овнів день почнеться з напруженості.  Не найтеплішими можуть бути стосунки з представниками на роботі, керівництвом. І все ж не варто нарікати на дискомфорт: він мотивує вас на ріст і рух вперед. Цілеспрямованість не варто перетворювати в упертість. Наполегливість доречніше при продовження розпочатих справ, а не ініціативи. Вечір внесе у ваше життя більше гармонії і свободи, підкаже вдалий хід, посилить потреба в неформальному спілкуванні, обмін новинами.

Телець (21.04 - 21.05)

Для активних Телят перипетії цього дня закінчаться благополучно. Буде отриманий корисний досвід, який сприяє професійному зростанню, розширенню горизонтів або здійснення інших цілей. Спокійні і обережні Тельці зможуть залишитися в стороні від подій, які їх не стосуються, і не створять собі зайвих проблем. Нові завдання і сюрпризи піднесе вечір. Ви можете бути залучені в потік спільних справ та інтересів набагато сильніше, ніж вам хочеться. Заповзятливим Тельцям зірки подарують новий шанс.

Близнюки (22.05 - 21.06)

Близнюкам зірки радять проявити більше обережності вдень і більше активності ввечері. Дотримуючись цієї нехитрої стратегії, ви заощадите свої сили або гроші, вбережете себе від непотрібних суперечок, дрібних технічних неприємностей і інших небажаних сюрпризів. На вечір можна планувати заходи, що передбачають отримання нових вражень, розширення пізнань, фізичні та інтелектуальні навантаження, інтенсивний інформаційний обмін. З'явиться натхнення для дискусії, пошуку, поїздки.

Рак (22.06 - 23.07)

Сьогодні становище Раків не можна назвати міцним і стабільним. Може викликати занепокоєння хід справ, стан відносин, самопочуття. Багато що залежить від чужої поведінки і загальної атмосфери, що склалася навколо вас. Найбільш безпечна тактика – нейтралітет. Не варто піддаватися хвилинним поривів, поспішати з відповіддю, будувати сміливі плани. Якщо ви перебуваєте в перманентному хвилюванні і напрузі, багато чого буде бачитися вам в хибному світлі, можуть виявитися не в ладу ваші думки, почуття і реальні дії.

Лев (24.07 - 23.08)

До настання вечора Левам краще стримувати свої пориви в новому напрямку і займатися поточними справами. Що б не збивало вас з пантелику, терпіння, акуратність і послідовність дозволять вам добитися успіху або нейтралізувати загрозу. Варто пам'ятати, що сьогодні результати не у всьому узгоджуються з розрахунками. Увечері можливі звістка, запрошення або виклик, що зачіпають вас за живе. У такій ситуації зірки радять менше говорити і більше діяти, або негайно підкріплювати слова справами.

Діва (24.08 - 23.09)

Сьогодні Дівам не слід забувати про техніку безпеки та скасовувати систему страхувальних заходів. Як тільки будуть успішно вирішені одні завдання, можуть виникнути інші. Не виключено, що доля продовжить перевіряти ваш творчий потенціал і буде підкидати вам незвичайні випадки. Це захоплюючий день, якщо ви по натурі дослідник. Поява нового фронту робіт більш імовірно в кінці дня. При цьому може розширитися ваш список термінових справ, можливо, ви засидитесь за роботою або візьмете її додому.

Терези (24.09 - 23.10)

Ваги аж до вечора можуть нервувати або залишатися у стані дезорієнтації. У цей час не варто що-небудь робити, так як успіх будь-яких дій вкрай сумнівний. В критичній обстановці ви можете погіршити становище, наприклад, додати «фарб» в сімейну сварку, ускладнити житлову ситуацію або спровокувати погіршення самопочуття. В кінці дня ви покращиться настрій, так як отримаєте можливість діяти у своїх інтересах або шанс вийти з гри, яка доставляє вам неприємності.

Скорпіон (24.10 - 22.11)

Скорпіонам не варто піддаватися чергового пориву ентузіазму. Якщо ви не в силах встояти проти спокуси і жадаєте продовження, зірки радять вам діяти обачніше, особливо у вечірній час. Те, що вдалося вчора, сьогодні може виявитися нереальним або мати небажані побічні наслідки. Ви можете невдало вибрати момент або точку докладання зусиль. Бажано не псувати стосунки з друзями та близькими, інакше ваші благі наміри і корисні справи не будуть оцінені по достоїнству.

Стрілець (23.11 - 21.12)

Цей день постійно підштовхує Стрільців до авантюр. Як тільки ви впораєтеся з одним спокусою, може виникнути інше. Обставини можна вважати сприятливими, якщо ви вирішуєте неординарну масштабну задачу, в якій ризики є обов'язковим елементом. В рядових справах сьогодні вірогідні сюрпризи, яких не чекали ні ви, ні оточуючі. Якщо не вдалося відразу отримати бажане, вечір допоможе змінити тактику і почати діяти більш успішно, проте зірки не радять вам втрачати голову.

Козеріг (22.12 - 20.01)

Події цього дня можуть діяти Козерогам на нерви, так як будуть малопередбачуваними і часом фатальними. Зовнішній спокій може дістатися ціною сильної внутрішньої напруги. Імпульсивні Козероги не раз зіткнуться з гострим розчаруванням, викликаним результатом власної суєти. Ввечері у вас з'явиться новий варіант рішення задачі або виникнуть інші бажання. Зірки попереджають, що надії при цьому можуть виявитися завищеними, а прогрес загрожує обернутися додатковими проблемами.

Водолій (21.01 - 19.02)

Денні годинники дадуть Водоліям мало простору для дій. До настання вечора краще змиритися з непередбачуваним перебігом подій і віражами власного настрою. Небажано відправлятися в шлях, приступати до нових справах, зав'язувати або форсувати контакти, різко змінювати алгоритм роботи. В кінці дня події повернуться більш сприятливим чином, ви без праці відчуйте дух моменту і зможете вибрати підходящий образ дій. Саме на вечір варто планувати поїздки, зустрічі, ініціативи, оновлення.

Риби (20.02 - 20.03)

Рибам варто проявляти активність лише в екстраординарних обставинах. Також, сьогодні важливо не робити зайвого. Ваша самодіяльність обернеться проти вас, чи не призведе ні до чого, крім малопродуктивнї суєти. В кінці дня посилиться тяга до авантюр, корисний результат яких під питанням. Можна помилитися з вибором друзів або методів дій. Обачність особливо стане в нагоді Рибам, які перебувають у дорозі чи на чужій території, які співпрацюють з віддаленими регіонами і міжнародними фірмами.