Гороскоп на 14 лютого 2018 року

Середа, 14 лютого 2018, 10:07
Гороскоп на сьогодні 14 лютого 2018 для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 14 лютого 2018 року

Овен (21.03 - 20.04)

Овни можуть безперешкодно розвивати активність. Цей день може допомогти просунути й особисті та колективні інтереси, можливо, для вас вони будуть пов'язані. Захопленість і підтримка групи дозволять вам зробити більше, ніж ви планували. Очікується успіх у таких сферах, як мережевий бізнес, освіта, спорт, менеджмент, міжнародне співробітництво. Вдалі заняття, пов'язані з науково-дослідною та громадською діяльністю, неформальним спілкуванням, інформаційним обміном, подорожами.

Телець (21.04 - 21.05)

Тельцям не варто проявляти боязкість і сором'язливість, прагматизм і консерватизм. Сьогодні можна дозволити собі більше оригінальних деталей в іміджі, розкуту манеру поведінки і свободу думки. Якщо ви відкриті для імпровізації, вам не складе труднощів знайти вихід з будь-якого положення. Можуть стати менш формальними контакти з керівництвом. Якщо статус керівника належить вам, не завадить стати демократичнішим в спілкуванні з підлеглими. Але контролюйте себе в дискусіях: є небезпека сказати зайве.

Близнюки (22.05 - 21.06)

Близнюки можуть провести час в роз'їздах, активних пошуках, інтенсивному спілкуванні. Інформація дня має пізнавальну цінність, про цікаву для вас людину або явище ви захочете дізнатися більше. Контакти циєї доби, включаючи нові знайомства, можуть символізувати чергову віху у важливому процесі, наприклад, в навчанні чи бізнесі. Будуть яскравими шляхові враження, не виключені оригінальні знахідки. Вдалий момент для проведення конференцій, виставок, екскурсій, для співпраці з іноземцями.

Рак (22.06 - 23.07)

Цей день запрошує Раків прийняти більш активну участь у колективних справах. Можливо, вам доведеться скооперуватися з кимось заради вирішення строковго завдання, або почати активно обмінюватися останніми новинами з близьким оточенням. Товариськість допоможе вам знайти підтримку, якщо ви потрапили в скрутне становище або б'єтеся над якою-небудь оригінальною головоломкою. Для індивідуальної ініціативи цю добу вибирати не варто: ви можете додати собі турбот замість того, щоб зменшити їх кількість.

Лев (24.07 - 23.08)

Сьогодні багато Львів зацікавлені в активній самопрезентації і можуть добитися в цьому напрямку успіху. Є шанс звернути на себе увагу: нагадати про себе своїй аудиторії, справити враження на прихильників або коханої людини. Люди будуть повторювати ваші гостроти або копіювати ваш образ. Слід враховувати таланти і вплив конкурентів. Добре мати союзника або представника своїх інтересів. Не варто захоплюватися «чорним піаром»: він обіцяє ефект зараз, але може нашкодити згодом.

Діва (24.08 - 23.09)

Дівам цей день обіцяє багато роботи або контактів. Не виключено, що обидві тенденції виявляться для вас взаємопов'язані, наприклад, ви будете активно радитися з колегами по цеху, вести службову кореспонденцію, тісно взаємодіяти з клієнтурою або начальством, допомагати родичам. Попутно, події цих доби зможуть вас навчити. Можливо, ви поповните свій інтелектуальний багаж знань в якій-небудь нетрадиційній, а актуальній області. Захопленість допоможе не помічати ходу часу.

Терези (24.09 - 23.10)

Сьогодні Ваги отримають багато позитивних вражень і зможуть надолужити згаяне. Бажано вибирати активні види діяльності: це допоможе вам забути про неприємності або поглянути на них під іншим кутом. День підходить для рухливих ігор, оригінального хобі, рішення нетривіальних завдань, дає можливість зайнятися улюбленою роботою або вільно поспілкуватися з однодумцями. Потрібна вам людина швидше зверне на вас увагу, якщо ви щиро захоплені своєю справою, креативні, популярні, оточені друзями.

Скорпіон (24.10 - 22.11)

Скорпіонам зірки підказують, що це прекрасний день для роботи в дружній команді. Не варто нав'язувати оточуючим своє ексклюзивне розуміння ситуації, краще включитися в спільну справу на загальних правах. Якщо ви будете слідувати цій пораді, відмінно пройдуть будь-які заходи, включаючи домашні. Це підходящий момент для внесення прогресивних змін у звичний побут або знайомі робочі схеми. Вам можуть стати в нагоді знання в електроніці, контакти з програмістами і мережевими службами.

Стрілець (23.11 - 21.12)

Стрільці можуть вільно проявити природний ентузіазм, ініціативність, винахідливість. День сприяє зростанню популярності, схиляє до роз'їздів, візитів, знайомствам, обговорень, співпраці, занять активними видами спорту. Продуктивний день для водіїв, менеджерів, тренерів, посередників. Найбільш міцний успіх забезпечить взаємна щирість. Ви будете викликати більше інтересу, але менше довіри, якщо маєте багато таємниць, плетете інтриги, справляєте враження людини «з подвійним дном».

Козеріг (22.12 - 20.01)

Козерогам зірки радять займатися поточними справами. Реалізацію стратегічних планів краще на якийсь час відкласти. Небажано захоплюватися масштабними перетвореннями, краще обмежитися кількома оновленнями там, де це стало необхідністю. Варто уникати великих витрат, благодійності. Також, сьогодні вам не варто приймати кинутий виклик, занадто активно включатися в колективні справи, вступати в співтовариства, заводити нових друзів в Мережі, робити щедрі внески і вкладення в майбутні проекти.

Водолій (21.01 - 19.02)

Сьогодні обставини підбадьорюють Водоліїв, заохочують їх за найменшу ініціативу і спонукають до активних дій. Це хороший день, якщо ви хочете продемонструвати свою майстерність, ентузіазм, інтелект, красномовство, фізичну форму, вміння контактувати з людьми або тваринами. Вам буде нескладно отримати підтримку, знайти соратників або співрозмовників. Удачі можуть настільки надихнути вас, що ви забудете про почуття міри і перейти невидиму межу, яку не радить перетинати здоровий глузд.

Риби (20.02 - 20.03)

Рибам сьогодні стане в нагоді мистецтво маневру. Ситуації цього дня вдалі, якщо ви користуєтеся моментом і вчасно йдіть зі сцени. Якщо ви виявите надмірний ентузіазм або підвищену впертість, фортуна може несподівано повернутися до вас спиною. Можливо, ви дізнаєтеся те, що вам знати не належало. Можуть бути розкриті ваші таємні зв'язки або дії, які ви вважали б за краще зберігати у секреті. Вам варто бути уважнішими до соціальних і світових тенденцій. Небажано просувати свої особисті інтереси.