Гороскоп на 18 лютого 2018 року

Неділя, 18 лютого 2018, 12:07
Гороскоп на 18 лютого 2018 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 18 лютого 2018 року

Овен (21.03 - 20.04)

У першій половині дня Овнам не варто кудись поспішати або щось різко змінювати. У цей час можна виспатися, зібратися з думками, обдумати варіанти. Ближче до вечора зникне невизначеність, стане чіткіше перспектива, у вас знову з'явиться енергія і простір для ініціативи. Можливо, ви будете запрошені на захід, або отримаєте звістку, що розвіє ваші сумніви. Щоб вечірні починання дали потрібний ефект, зірки радять вам проявити більше відповідальності, зібраності й організованості.

Телець (21.04 - 21.05)

Для Тельців гармонійна перша половина дня. Це час спокою або відходу від дійсності. Можна використовувати в своїх інтересах період двійсності та невизначеності. З настанням вечора ритм життя зміниться на більш активний. Це підходящий момент, якщо хочеться підбадьоритися, змінити обстановку або коло спілкування, внести в звичний уклад трохи новизни і гострих відчуттів, взяти участь в короткому пригоді. Можливо, для цього доведеться відступити від правил і покластися на волю випадку.

Близнюки (22.05 - 21.06)

Для Близнюків день може початися з коливань. Перша половина доби не багата на яскраві події. Можливо, ви будете довго вибирати між варіантами, що мають рівну привабливість. Ввечері у вас і оточуючих з'явиться «друге дихання». Вибір можуть зробити за вас. Зросте товариськість, може з'явитися непосидючість і непереборна тяга до оновлень. Не виключено, що залишок дня пройде в колі друзів незвичайним інтересам або в суспільстві партнера, який стане у вашому союзі локомотивом.

Рак (22.06 - 23.07)

Початок дня налаштує Раків на пасивність, чутливість і романтику. Не виключено, що в думках ви будете далеко від дійсності, що оточує вас. Якщо ви опинилися поза межами звичного середовища, вам буде нескладно адаптуватися до інших умов. Ввечері з'являться нетипові примхи, зміняться пріоритети. Багатьом Ракам захочеться здійснити раптово дозрілий авантюрний план. Можливо, хтось буде незадоволений вашою несерйозним поведінкою і вважатиме непередбачуваний порив вашого ентузіазму дитячим капризом.

Лев (24.07 - 23.08)

У першій половині дня Львів буде залучати атмосфера таємниці або інтриги, можливо спокуса жити подвійним життям. Вечір спонукає до щирості та прямоти, що може вести до неоднозначного ефекту. Вам стане важче приховувати свої слабкості і секрети. Правда може вийти назовні завдяки вашій експансивності чи чужий скрупульозності. Варто врахувати, що в цей день почнуть набирати силу всілякі чутки і плітки, в тому числі, і про вас. Не варто робити того, що вам було б ніяково розвовісти оточуючим.

Діва (24.08 - 23.09)

Діви сьогодні залежні від обстановки або чужого поведінки. У відносинах з'явиться більше таємничості. Людина, уваги якого ви зацікавлені, навряд чи буде для вас «відкритою книгою». Вам доведеться багато про що здогадуватися чи чекати, поки з вами стануть відвертіше. В кінці дня вам можуть відкрити правду, проте немає гарантії, що вона вас влаштує. Зірки радять уважніше поставитися до зміни настроїв партнера, почекати з довірчими бесідами і зав'язування нових постійних зв'язків.

Терези (24.09 - 23.10)

Терезам зірки радять уникати перевантажень і нових ініціатив у першій половині дня. Це час невизначеності, не варто поспішати з планами на вечір, з уточненням діагнозу при нездужанні. В кінці дня ініціатива буде належати іншим людям, багато чого може залежати від чужих звичок і примх. Близька людина проявить несподівану для вас принциповість чи впертість у дрібному питанні. Не виключено раптовий розлад у сім'ї, у відносинах подружжя. Можливо, буде краще провести залишок дня поза домом.

Скорпіон (24.10 - 22.11)

Початок цього дня Скорпіони можуть присвятити відпочинку, творчості або своїм фантазіям. Не варто завчасно переривати улюблені заняття, романтичну зустріч, спілкування з дорогими людьми. З настанням вечора ви можете втратити свободу, опинитися перед обличчям будь-якої потреби. Можливо, вас покличуть рутинні обов'язки. Вашої уваги і контролі може потребувати термінова справа, домашній вихованець. Деяким Скорпіонам доведеться виручити з складної ситуації своїх друзів або близьких родичів.

Стрілець (23.11 - 21.12)

На початку дня багатьом Стрільцям буде не вистачати впевненості. Поки не настав вечір, краще не братися за нові завдання, оскільки висока ймовірність зайти в глухий кут. У той же час, саме в цей період вам буде простіше приховувати свої секрети. Найяскравіші враження чекають на вас ближче до кінця дня. Ви знову перетворитеся в ентузіаста ідеї або шукача пригод. Вам буде нескладно знайти союзників і разом з ними пуститися в чергову авантюру. Варто уважніше поставитися до змін в будинку, новин в сім'ї.

Козеріг (22.12 - 20.01)

Козерогам варто цінувати хвилини свободи, які обіцяє перша половина дня. В цей час навіть невизначеність піде вам на користь. Ви можете отримати інтригуючу звістку. Можливо, у вашому оточенні з'явиться загадкова особистість. Увечері ви можете опинитися в цейтноті або в інших жорстких рамках. Почуття обов'язку змусить вас покинути світ фантазій або приємного спілкування. Не виключено, що вас змусить стати більш дисциплінованими непередбачена домашня обставина або відповідальність перед родиною.

Водолій (21.01 - 19.02)

Початок дня пройде для Водоліїв в пасивному режимі. Гра уяви замінить реальні дії. З'явиться їжа для роздумів. Особливої уваги може зажадати поточна фінансова ситуація, не завадить задуматися про альтернативну або додатковому джерелі доходу. Ввечері почнуть переважати динаміка і конкретика. Не виключено, що життя не залишить вам вибору і направить по одному-єдиному шляху, доступного в даний момент. Можливо, ви виключите зі свого близького кола деяких людей.

Риби (20.02 - 20.03)

Риби отримують інформацію для роздумів або право голосу. Зірки радять подумати, як розпорядитися цими дарами в близькій перспективі. Не варто боятися експерименту і фатальної помилки: зараз доля прихильна до вас охоче виправить ваші промахи. Перша половина дня дасть простір для фантазії і час для перебору варіантів, але вечір потребує визначеності в якомусь актуальному для вас питанні. Якщо вибір не зроблено, можна піддатися імпульсу, довіритися нагоді і здійснити перший-ліпший план.