Гороскоп на 20 лютого 2018 року

Вівторок, 20 лютого 2018, 10:36
Гороскоп здоров'я на 20 лютого 2018 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 20 лютого 2018 року

Овен

Сьогодні можна зіткнутися з проблемою поєднання різного роду лікарських препаратів. Категорично не рекомендується експериментувати з таблетками без участі лікаря. Та й лікаря краще перепитати.

Телець

Абсолютно невідповідний день, щоб сідати на жорстку дієту. Якщо конче потрібно змінити схему живлення, почніть з малого, злегка полегшите раціон, але ні в якому разі не змінюйте його зовсім.

Близнюки

У цей день ви, швидше за все, зможете відчути себе краще, якщо нещодавно ваш стан було затьмарений деяким нездужаннями. Багато в чому цьому будуть сприяти знайдена душевна гармонія і ваш оптимізм.

Рак

Нині не намагайтеся встигнути отримати від життя все, або сил не вистачить, або заробите собі нервове виснаження, яке принесе вам багато неприємних наслідків. Будьте трохи стриманіше.

Лев

Нині постарайтеся як слід доглядати за шкірою, вона зараз особливо чутлива і схильна до подразнення, тому, щоб не виникли якісь почервоніння, стежте за харчуванням.

Діва

Така неприємність, як алергія, знайома в тій чи іншій мірі практично всім. Сьогодні вона представляє реальну небезпеку для вас. Притому, можливо, відкриються якісь нові провокуючі фактори. Не дивуйтеся, якщо до вечора почне свербіти все тіло, це алергія на роботу.

Ваги

В цей день зірки радять вам подбати про ваших очах, особливо, якщо з-за роботи вам доводиться піддавати їх підвищеному навантаженні. Ймовірно, ввечері вам можуть піти на користь різні заспокійливі компреси.

Скорпіон

Нині постарайтеся контролювати свої емоції, зараз з-за сильних переживань великий ризик виникнення головних болів і різного рада спазмів. Тут вже доводиться вибирати - або дати організму досхочу попереживати, або замкнути його в залізну клітку волі для його ж блага.

Стрілець

Якщо проведене лікування не дає бажаних результатів, то сьогодні вам варто переглянути заходи, що вживаються, і знову звернутися до лікаря. Проте не намагайтеся самі скоригувати методику лікування, ви можете наплутати з ліками.

Козеріг

Нині Козерогам, ймовірно, варто подбати про достатню кількість йоду в своєму раціоні. Спробуйте влаштувати собі сьогодні рибний день, тільки стежте за якістю і свіжістю продуктів.

Водолій

Сьогодні зірки рекомендують вам бути м'якше і уважніше з тими, хто вас оточує. Можливо, це виявиться непростим завданням: навряд чи у вас на всіх вистачить терпіння. Однак для вашого здоров'я це буде просто необхідно.

Риби

Сьогодні зірки не рекомендують вам занадто серйозно замислюватися над зміною курсу лікування. Продовжуйте в тому ж дусі – принаймні поки що. А вносити серйозні корективи зможете розпочати вже наступного тижня.