Гороскоп на 25 лютого 2018 року

Неділя, 25 лютого 2018, 14:23
Гороскоп на 25 лютого 2018 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 25 лютого 2018 року

Овен (21.03 - 20.04)

Сьогодні Овни більше звичайного потребують домашнього вогнища або в спілкування з тими, хто їх розуміє. Це вдалий момент, якщо ви хочете відверто поговорити з близькими людьми, порадитися з батьками. Якщо ви знаходитесь далеко від дому, наприклад, подорожуєте, вам доведеться підтримувати зв'язок з родиною дистанційно. У хвилини ностальгії у вас може з'явитися схильність вести щоденник або слухати забуту музику, ви можете виявити підвищений інтерес до читання старих записів, перегляду фото - і відеоархівів.

Телець (21.04 - 21.05)

Тельців день зробить чутливіше. Підвищена емоційність не стане недоліком, так як допоможе вловлювати нюанси, встановлювати контакт з людьми і засвоювати інформацію. Обстановка сприяє поїздкам на короткі відстані, спілкуванню з близьким оточенням і старими друзями. Можна сподіватися на удачу, взаєморозуміння, добрі новини. Потрібні слова і речі часто будуть знаходитися інтуїтивно. Відповідний день для придбань на пам'ять. Добре зафіксувати дорожні та інші поточні враження.

Близнюки (22.05 - 21.06)

У Близнюків є шанс провести день з комфортом і користю. Секрет успіху полягає у вмінні відчувати ситуацію і розуміти чужий настрій, а також контролювати свої апетити. Сьогодні це нескладно: ваші потреби часто будуть збігатися з інтересами оточуючих. Відповідний момент для закупівель, для отримання задоволення від смачної їжі і благородних напоїв. Вдалі придбання можуть бути зроблені вами інтуїтивно, але буде ще краще, якщо ви знайдете час порадитися з сім'єю.

Рак (22.06 - 23.07)

Ракам не варто забувати про баланс прийому і віддачі. Цей день дозволяє вам не тільки отримувати всілякі бонуси від людей і Всесвіту, але і робити добрі справи. У ваших силах допомогти тим, хто потребує інформації, співчуття, побутової чи духовної підтримки. Аж до ночі збережуться гарні умови для любові, відпочинку, творчості, комфортних поїздок, вдалих знайомств. Порадують вісточки здалеку. Може збутися мрія. Можна дати волю почуттям, уяві, застосувати літературний або музичний талант.

Лев (24.07 - 23.08)

Левам варто провести день вдома чи серед «споріднених душ». Такими можуть стати не тільки ваші батьки і домочадці, але і співвітчизники, одновірці, давні близькі друзі. Емоційний і моральний комфорт сьогодні важливіше зовнішніх перемог. Краще відмовитися від активного способу життя і уникати дій, що порушують душевний спокій. Якщо поруч немає нікого, кому можна довіритися, краще залишитися на самоті, щоб помедитувати, поспати, подивитися фільм, послухати музику або розібрати старі архіви.

Діва (24.08 - 23.09)

В цей день зірки мають намір винагородити Дів за період невизначеності і проявлену в зв'язку з ним терпіння. Багато що стане на свої місця», в тому числі у відносинах. Якщо ви допустили промах, він буде благополучно виправлений за вас обставинами. Якщо ви довірилися долі, вона не обдурить ваших очікувань. Це прекрасна доба для романтичного побачення, домашніх посиденьок, зустрічі старих друзів. Одночасно, у вас з'являться перспективні знайомства або грандіозні ідеї, що заслуговують уваги.

Терези (24.09 - 23.10)

Сьогодні для Терезів на першому плані домашні обставини або сімейні інтереси. Також, має значення настрій у колі друзів або стан справ у тій сфері, яку ви приймаєте близько до серця. Увага буде зумовлена обставинами: ви можете бути залежні, потребувати захисту, моральної підтримки, відповідних умов для одужання або реалізації плану. Можливо, вам доведеться врахувати думку самої старшої або самої авторитетної особи в співтоваристві, рада домовласника або лікаря.

Скорпіон (24.10 - 22.11)

Для Скорпіонів сьогодні немає кордонів. Аж до ночі вам забезпечено заступництво понад. Якщо ви допустите помилку, вона буде виправлена. Можливо, доля вирішить пробачити вам старі гріхи або списати борг. Єдиний недолік дня – брак гострих відчуттів, якщо ви гіперактивні. Найбільшу віддачу обіцяють сфери, пов'язані з емоційним або духовним. Ви будете щасливі, якщо проводите час з коханою людиною, присвячуєте час творчого захоплення або займаєтеся пропагандою близьких вам ідей.

Стрілець (23.11 - 21.12)

Стрільці сьогодні схильні діяти з ірраціональних мотивів. Для втілення задуму буде потрібна емоційне налаштування. Можуть досягти піку любовні переживання і почуття, пов'язані з сім'єю, батьківщиною, духовними нюансами. Виконання бажань зажадає безпечної обстановки і довіри. Для вдалої реалізації добрих намірів необхідною умовою стане делікатність, не варто проявляти нав'язливість і квапити події. Відповідний момент для молитви, медитації, інтимної зустрічі, приватної бесіди.

Козеріг (22.12 - 20.01)

Козерогам зірки радять проявити більше уважності по відношенню до оточуючих. Насамперед, варто зробити це для близьких і для тих людей, чиєю симпатії ви шукаєте: вашу стриманість або сором'язливість можуть прийняти за холодність і байдужість. Чуйність допоможе вам налагодити взаєморозуміння у шлюбі, коханні або діловому союзі, провести переговори, досягти компромісу або поблажки, завоювати популярність у цільової аудиторії, скоротити дистанцію з потенційними друзями, клієнтами, учнями.

Водолій (21.01 - 19.02)

Сьогодні Водолії потребують турботи, поблажливості і щирому зверненні. Якщо ви виявите ці якості на адресу оточуючих, вони почнуть платити вам тим же. У цей день не варто приховувати свої таємні прихильності і слабкості, соромитися почуттів. Можна поговорити про наболіле: «сповідь» поліпшить моральний та фізичний стан. Добре налагоджувати контакт з тваринами, займатися благодійністю. Якщо вас переслідують нездужання, буде безцінна допомога близьких, а ідеальним стане рада сімейного лікаря.

Риби (20.02 - 20.03)

Риби аж до ночі на щасливій хвилі. День обіцяє душевний підйом і зовнішню удачу. Може обернутися на краще ситуація, яка здавалася програшною. Це прекрасний день для знайомств особистого характеру і розвитку романтичних відносин. Також, він підходить для творчості, допоможе вам проявити гостинність і щедрість, блиснути талантом, ерудицією і чарівністю, зробити відмінні покупки. Вразливим Рибам краще відкинути надумані страхи. Активні Риби зможуть розслабитися і відновити сили.