Гороскоп на 2 березня

Вівторок, 2 березня 2021, 16:55
Гороскоп на 2 березня для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 2 березня

Овен (21.03 - 20.04)

В цей день Овнам нелегко дотримуватися правил і термінів. Заважати рівному течією справ може імпульсивність, можливі конфлікти через дрібниці, порушення трудового або спортивного режиму. Ймовірно зниження больового порогу і загальної продуктивності зусиль, особливо, на тлі суперечок, суєти і нервозності. Може стати актуальним візит в техсервісу, до лікаря або ветеринара. Рекомендується акуратність в ході тренувань, поїздок, лікувальних і ремонтних процедур, навчання практичної майстерності, дресирування тварин.

Телець (21.04 - 21.05)

Сьогодні зірки радять Тельцям бути сміливішими, не боятися двоїстих ситуацій. У будь-якому повороті подій вдасться знайти позитивну грань. Не виключено, що допомога прийде в останній момент. Можливо, вас виручить впливовий партнер або інша авторитетна особа: вчитель, тренер. Про вас може згадати чоловік, який вам симпатизує чи чимось зобов'язаний. Варто дати більше свободи дітям, так як це хороший день для розвитку різноспрямованих навичок, але необхідно врахувати при цьому можливі ризики.

Близнюки (22.05 - 21.06)

Близнюкам зірки підказують, що це день маневрів. Він не обіцяє повного тріумфу по всіх фронтах, але допомагає підтримати баланс. У спілкуванні однаково важливі готовність допомогти і вміння прийняти допомогу. В неоднозначній ситуації не варто йти в глуху оборону, відмовлятися від спроб щось змінити. Пом'якшувати конфлікти допоможе майстерна тактика в боротьбі і гнучкість у переговорах. У той же час, не варто викликати вогонь на себе і брати ношу не по силам. Краще не пускати в будинок і бізнес незнайомців.

Рак (22.06 - 23.07)

Сьогодні Раків не раз виручить інтуїція. Чимало яскравих суперечливих вражень обіцяє спілкування, поїздка, пошук, навчальний процес. Ви обов'язково дізнаєтеся щось цікаве, важливе або приємне. Плутанина, непорозуміння, збіг у підсумку виявляться до щастя. Однак позитивні моменти цього дня можуть виявитися тісно переплетені з проблемними, деколи маючи одні й ті ж коріння. Джерелом занепокоєння може стати дорога або транспорт, здоров'я, домашній вихованець. Не найкращий момент для влаштування на роботу.

Лев (24.07 - 23.08)

Левам зірки радять утриматися від імпульсивності в ділових і фінансових питаннях. Вдале рішення сьогодні навряд чи буде ухвалено за допомогою одних лише розрахунків. Стане в нагоді чуття, розуміння чужих настроїв, знання «підводних течій». Можуть виявитися вдалими покупки в будинок. Доречні приватні переговори з питань іпотеки, великої позики, пайової участі в проекті або спадщині. Небажано купувати інструменти, техніку, спортивний одяг та інвентар, приладдя для активного відпочинку.

Діва (24.08 - 23.09)

Скористатися позитивними моментами цього дня Дівам може заважати підвищена чутливість, дратівливість. Набагато гостріше позитивних будуть сприйматися травмуючі фактори. Не виключені сварки в сім'ї, неполадки в будинку, проблеми на чужій території. Вдалий день для переговорів, якщо переважає великодушність, а не агресивність. Погорячившись, не втрачайте можливість порозумітися: якщо ви не дуже розлютили оточуючих, вони поставляться до вас із симпатією, а до ваших слабкостей з розумінням.

Терези (24.09 - 23.10)

Терезів може чекати ланцюжок прикрих неприємностей. Сьогодні легко стати заручником обставин або учасником чужій історії. Можливі нездужання і дрібні травми. Може виявитися морочливою взаємодія з колегами, бюрократичними інстанціями, медичними установами, найманим персоналом. Компенсувати недоліки і занепокоєння цього дня здатне поліпшення матеріального становища. Зірки радять бути обережнішими при контактах з тваринами, управлінні технікою, поводженні з гострими інструментами.

Скорпіон (24.10 - 22.11)

Скорпіони можуть використовувати цей день для роботи над помилками, але не варто присвячувати весь час виключно їм. Сьогодні є можливість насолодитися успіхом або законними плодами спільної роботи. Незважаючи на недоліки, ваш проект може отримати додаткове фінансування або інші привілеї. Улюблений чоловік або діловий партнер схильний плекати до вас цілий комплекс суперечливих почуттів, що включає в себе нотки ревнощів і заздрості, але у ваших силах підтримувати у відносинах потрібний баланс.

Стрілець (23.11 - 21.12)

Удача Стрільців сьогодні цілком залежить від самовладання. Цілеспрямованість не принесе успіху, якщо не буде супроводжуватися мудрістю. Темперамент, проявлений в невідповідний момент, здатний привести до конфлікту, є ймовірність нашкодити собі своїми ж діями. Необхідно розуміти, коли достатньо відбити удар, а коли можна піти в наступ. Не варто вступати у відкриту конкуренцію з начальством. Якщо ви дратівливі і нестримані, вам буде краще піти в тінь.

Козеріг (22.12 - 20.01)

Козерогам не варто піддаватися ні внутрішнім імпульсам, ні зовнішнім впливам: і ті, і інші підступні. Якщо напередодні ви забарилися з ініціативою, краще не намагатися надолужити згаяне прямо сьогодні, корисний результат зусиль під питанням. Вашим головним «досягненням» може стати серія негативних спецефектів, включаючи травми, поломки, осічки, конфлікти, загострення недуг. Зірки радять використовувати цей день для активних дій, для навчання, досліджень, переговорів, віддаленого листування.

Водолій (21.01 - 19.02)

Водоліїв зірки застерігають від бурхливих поривів. Успіх, якого ви доб'єтеся, може супроводжуватися негативними емоціями або обернутися шкодою. У форс-мажорних і безвихідних обставинах, навпаки, варто проявити сміливість і винахідливість, можна ризикнути, покластися на удачу або на інтуїцію. Можливо, ви отримаєте компенсацію або зможете повернути назад те, що вам було дорого. Будь-які нові починання краще виключити: багато піде не так, як хочеться. Небажані покупки і угоди.

Риби (20.02 - 20.03)

Рибам варто утриматися від укладання альянсів будь-якого роду і залучення конкуренцію, особливо нечесну. Непоганий момент для участі в діалозі або широкої дискусії, якщо ви поважаєте думку своїх співрозмовників. Небажано порушувати договір. Партнер може проявити і благородні, і не найдоброзичливіші риси характеру. Підвищена імпульсивність буде шкідлива з вашого боку, але недаремна з чужого: в результаті, може бути розкритий обман або виявлено справжнє обличчя цікавлячої вас людини.