Гороскоп на 6 березня

П'ятниця, 5 березня 2021, 23:36
Гороскоп на 6 березня для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 6 березня

Овен (21.03 - 20.04)

На початку дня Овни можуть зіткнутися з чужими примхами, або з незрозумілими віражами свого власного настрою. Можливо бажання отримати більше свободи, вийти з перспективного партнерства. Зірки радять перечекати цей період, не роблячи імпульсивних кроків, так як увечері зміниться ситуація або ваш погляд на речі. Важливіше незалежності і безмежного простору для дій можуть виявитися стабільність і безпека, як на побутовому рівні, так і в бізнесі, професійній сфері.

Телець (21.04 - 21.05)

Тельцям не варто поспішати і метушитися. Поки не зжиті повністю всі сумніви, краще не робити нічого важливого: ініціатива виявиться помилковою. На початку дня не варто розраховувати на повну стабільність і передбачуваність. Частина очікувань не виправдається, деякі зусилля можуть дати несподіваний ефект. Увечері багато почне залежати від партнера або оточення в цілому, а також від вашої чуйності і проникливості: саме ці якості дозволять вам тонко вловити чужий настрій і скористатися моментом.

Близнюки (22.05 - 21.06)

Першу половину дня Близнюки можуть використовувати для експерименту, в якому не варто чекати яскравих знахідок. Частина результатів виявиться передбачуваною, частина нововведень передчасною. До вечора на перший план може вийти рутина, безпеку або здоров'я. Можна зайнятися виконанням зобов'язань, завершенням процесу, підведенням ризику під певним етапом. Системний підхід, підкріпленний інтуїцією, допоможе правильно оформити плоди праці, дотриматися формальності, скласти або передати офіційні повноваження.

Рак (22.06 - 23.07)

Вранці Раки можуть зіткнутися з підвищеною нервозністю і тривожністю. Зірки радять не витрачати душевну енергію на негативні переживання, так як у другій половині доби їй знайдеться більш корисне застосування. З наближенням вечора фортуна знову зверне на вас свою прихильну увагу. Ви зможете отримати додатковий шанс навіть там, де вже вважали сюжет закінченим, а свою місію виконаною. Вас підтримає старший партнер, або ви зможете скористатися одним зі своїх офіційних прав.

Лев (24.07 - 23.08)

Перша частина дня дозволить Левам жити у вільному режимі. Можливий сюрприз, дивина, хвилина везіння. Не варто пропускати цей період доби, якщо ви хочете відволіктися або змістити кут зору. У другій половині доби ваша увага буде прикута до однієї з фундаментальних сфер: будинку, бізнесу, здоров'ю. Навіть якщо ви інтуїтивно розумієте суть справи і передбачаєте підсумок, зірки радять не покладатися на чуття і почати з наведення порядку: прибирання, чищення, систематизації, уточнення пріоритетів.

Діва (24.08 - 23.09)

Дівам зірки радять планувати будь-які заходи на другу половину дня. До цього часу з'явиться більше спокою і впевненості, почне ефективніше працювати інтуїція. Стануть більш комфортними і передбачуваними зовнішні обставини. Ви станете щасливішими, зможете зловити додатковий шанс надолужити згаяне, відшкодувати збиток. У відносинах з'явиться взаємовигідна база, що допомагає стабілізувати їх або оформити. Буде простіше порозумітися після непорозуміння або помиритися в разі сварки.

Терези (24.09 - 23.10)

У першій половині дня Терезам нагоді спокій. Можливо, вам доведеться боротися зі своєю примхливістю або миритися з витівками інших людей. Неврівноваженість може змусити вас гостріше реагувати на випадковості і надавати занадто велике значення хвилинним настроям. Не варто «махати кулаками після бійки». Ввечері на перший план можуть вийти фінанси і володіння, особисті чи спільні. Це підходящий момент для вкладень у житло або ремонт, стратегічного планування витрат.

Скорпіон (24.10 - 22.11)

Для Скорпіонів продуктивна друга половина дня. З настанням вечора життя дасть вам чимало переваг, ви зможете спертися на свій авторитет, скористатися правами чи знайти системну підтримку. Не варто втрачати здобутки, свої перемоги краще закріпити і зробити сходинкою до наступного успіху. Щоб вибрати вірний момент, краще відштовхуватися від власних відчуттів, переконань і поточних потреб. Багато представників знаку будуть інтуїтивно орієнтуватися на себе, а не на зовнішні стандарти.

Стрілець (23.11 - 21.12)

Для Стрільців день почнеться з оптимістичного погляду в майбутнє, але дати ідеям подальший хід буде важко. Іскра натхнення може бути випадковою або запізнілою. Можливо, пропаде зв'язок з однодумцями. Найбільш значима і емоційно насичена друга половина доби. Чим ближче до вечора, тим сильніше вами можуть опановувати глибокі почуття, містичні настрої, можливі моменти телепатичного зв'язку, передбачення. Незвичайні здібності принесуть більше користі, якщо ви їх розумієте і контролюєте.

Козеріг (22.12 - 20.01)

Для Козерогів початок дня не надто продуктивний, зате ближче до вечора з'явиться відмінний шанс просунутися вперед. Не варто піддаватися спокусі зробити крок раніше часу: ви можете допустити помилку або проявити непослідовність, про яку пошкодуєте. Не варто зневірятися, якщо положення здається безвихідним: до вечора все налагодиться. Це підходящий момент для закріплення своїх позицій в співтоваристві. Ви можете отримати давно очікувану нагороду, яке-небудь важливе право або системне перевагу.

Водолій (21.01 - 19.02)

Друга половина дня посилить цілеспрямованість Водоліїв. Не виключена поява надцінних ідей, завищених потреб. Під впливом ірраціональних мотивів багато представників знаку летітимуть до своєї мети, як метелики на вогонь, ризикуючи обпалити крила. Найбільші шанси на успіх з'являться у Водоліїв, які вміють поєднати сильну емоційну зацікавленість з точним розрахунком, далекоглядністю, обережністю. Ваша вразливість зросте, а шанси на перемогу знизяться, якщо ви надмірно чутливі.

Риби (20.02 - 20.03)

Рибам варто чекати позитивних змін до вечора. В цей час посилиться природне чуття і сформуються гармонійні зовнішні обставини. Ви отримаєте подарунок, компенсацію, право або чергову хорошу можливість. Ситуація навряд чи потребує активності, але не варто упускати шанс підтримати контакт, продемонструвати свій талант і потенціал. Вдало складуться стосунки з учителями, іноземцями, авторитетними особистостями, з людьми, від яких залежить ваше благополуччя.