Гороскоп на 2 квітня 2018 року

Понеділок, 2 квітня 2018, 11:32
Гороскоп на 2 квітня 2018 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 2 квітня 2018 року

Овен

Овнам не варто боятися труднощів, так як сьогодні один з тих днів, коли майже всі вони легко переборні. До вирішення будь-яких ділових, фінансових, податкових, виробничих, управлінських завдань зірки радять приступати вже в першій половині дня. В особистих стосунках сьогодні присутня чимала частка прагматизму, не виключені елементи взаємного маніпулювання, однак робитися це буде частіше з метою спільного блага і зміцнення взаємної прихильності, ніж з будь-якими деструктивними намірами, передає Ukr.Media.

Телець

Тельцям варто поставитись з довірою до чужої ініціативи, особливо, якщо вона виходить від перевірених людей. Прийняти запрошення вам буде набагато вигідніше, ніж відмовитися від нього. Ділові відносини сьогодні сприяють зміцненню особистих симпатій, і навпаки. Поряд із спільністю інтересів, зіграє роль схожість смаків і переконань, взаєморозуміння на інтуїтивному рівні. Це вдалий момент для відновлення колишнього союзу з впливовою особою, покровителем, для воззєднання подружжя і ділових партнерів.

Близнюки

На першому місці для Близнюків сьогодні може виявитися рутинна робота. Якщо при одній думці про неї вас відвідують не найприємніші відчуття і асоціації, зірки радять подолати огиду. Без етапу чорнової роботи може виявитися неможливим досягнення локальної мети, отримання прибутку, наведення порядку. Є шанс отримати задоволення від неприємної справи, усвідомивши її необхідність і занурившись у неї з головою. Відповідний момент для чищення, вологого прибирання, проходження медичних процедур.

Рак

Сьогодні Раків чекає поліпшення настрою, самопочуття та загальної ситуації, а в окремих випадках, можливий справжній душевний підйом. Доля подарує вам втіху, компенсацію або законну підтримку, дасть шанс на відпочинок або поле для творчості. Несподівана розумна допомога може прийти від тих, з ким ще недавно ви були в гострому конфлікті. Довгострокові ділові інтереси або теплі взаємні почуття виявляться сильнішими хвилинних розбіжностей. Можливо, ви виявите, що даремно піднімали «бурю в склянці води».

Лев

На плечі багатьох Львів сьогодні ляже емоційна або моральна відповідальність. Можливий ріст запитів, фінансових і робочих навантажень. День вдалий, якщо ви готові принести жертву. Заради успіху доведеться відмовитися від теорій на користь практики, засукати рукави і грунтовно зануритися в виконуваний справу. Може стати важливою тема житла, розширення території. Важливо ладити з домочадцями, шанувати сімейні та національні традиції. Не варто диктувати умови і показувати характер, перебуваючи в гостях.

Діва

Сьогодні Діви схильні сприймати багато чого емоційно, часом крізь призму «чорного гумору». Зірки радять не зациклюватися на емоційній стороні, так як це хороший день для починань. Можна сміливо братися за складне запущене завдання. Прекрасний момент для внутрішньої установки на подолання кризи. Є шанс продемонструвати професіоналізм, або аматорську майстерність на професійному рівні. Хороший результат обіцяє відновлення співпраці, реанімація романтичних відносин.Гороскоп на 2 квітня 2018 року для всіх знаків Зодіаку

Терези

Сьогодні Терезам важко ігнорувати матеріальні питання, включаючи фінансування, постачання та виплату боргових зобов'язань. Справи підуть успішніше, якщо для них вже створена хороша база. Можна щільніше зайнятися питаннями, пов'язаними з оптовими закупівлями, компенсаціями, кредитами, страхуванням, перерозподілом коштів, а також реставрацією цінних речей, колекціонуванням дорогих рідкостей. Не варто ставити на перше місце дрібні особисті примхи, в даний період важливіше потреби будинку чи бізнесу.

Скорпіон

Для Скорпіонів це важливий і вдалий день. Багато вірних рішень будуть прийняті інтуїтивно. Можна продемонструвати силу і майстерність, розширити сферу впливу, підтвердити кваліфікацію. Відповідний момент для відновлення особистих відносин і ділового партнерства, а також для повернення до реалізації дорогих вам ідей. Можливі прояви егоїзму з вашого боку. Якщо ви зацікавлені в гармонійних відносинах, не варто придушувати партнера своїм авторитетом, занадто явно нав'язувати свої смаки і звички.

Стрілець

В цей день Стрільцям краще тримати свої наміри в секреті і відкривати їх лише близьким людям. Рекомендується уникати поверховості та публічності, дотримуватися приватність будь-яких угод і акцій. На рішення може вплинути емоційність, чуттєвість, який-небудь важливий для вас духовний аспект. Є шанс реалізувати приховане заборонене бажання. Підвищену сенситивність можна не тільки використовувати для задоволення своїх примх, але і обернути на користь справі. В особистих стосунках важлива інтимність.

Козеріг

Сьогодні у Козерогів непогане поле для дій, але фактичні успіхи залежать від настрою і запасу енергії. Це вдалий момент для участі в справах групи, в тому числі, для повернення в коло колишних однодумців. Ваша участь у подіях і одержувана від них вигода можуть бути неявними для інших, але ви самі будете відмінно знати, що робите. Обережність чи пам'ять про невдалий минулий досвід може змусити вас діяти анонімно, приховувати свої справжні наміри заради свого або чужого блага.

Водолій

Водоліїв сьогодні може підвести надто емоційний погляд на речі. Керувати бажаннями і почуттями буде простіше, якщо ви точно знаєте, чого хочете. Професіоналізм сьогодні проявляється в умінні залишатися в тіні і зберігати таємниці. Не найкращий момент для відкритих акцій, але ви можете бути «ляльководом» і керувати подіями з-за лаштунків. Якщо начальник, клієнт, інше значуща особа володіє важким характером, не варто з ним воювати, краще надати приватну послугу, за яку вам будуть вдячні.

Риби

Для Риб це сприятлива доба, коли багато чого виходить ніби само собою. Хороший поворот подій подарує натхнення, віру в себе або в диво. Може здійснитися заповітне бажання. Помилитися не дозволить загострена інтуїція. Можна знайти покровителя, зміцнити авторитет. Вдалі справи з іноземцями. Важливу роль може зіграти морально-етичний або духовний аспект. Успіх буде вище, якщо ви віддаєте перевагу слів вчинкам, бути професіоналом або залучаєте до своїх справ майстрів вищого класу.