Гороскоп на 25 травня 2018 року

П'ятниця, 25 травня 2018, 11:55
Гороскоп здоров'я на 25 травня 2018 року для всіх знаків Зодіаку.
Гороскоп на 25 травня 2018 року

Овен

 

Сьогодні Овнам не варто надто довіряти порад щодо того, як краще вчитися, лікуватися, або справлятися з сімейними проблемами. Порадять від душі, але дурниць.

 

Телець

 

Сьогодні вам варто згадати про те, що таке бадьорість духу, – і всім оточуючим її самим наочним чином продемонструвати. І їм бойовий настрій забезпечите, і самі відчуєте себе куди краще.

 

Близнюки

 

Близнюкам не завадило б влаштувати собі розвантажувальний день, навіть якщо ви не дозволяли собі ніяких надмірностей, а ваша фігура близька до ідеалу.

 

Рак

 

В цей день вам варто прислухатися до тих сигналів, які подає вам ваш організм. Зробіть все можливе для того, щоб розшифрувати його послання правильно і прийняти необхідні для поліпшення його функціонування заходи.

 

Лев

 

Сьогодні вам буде на відмінно вдаватися все те, що ви задумали зробити, але чомусь давно не вирішувалися, в тому числі в аспектах, що стосуються вашого стану здоров'я. Не забудьте порадитися з вашим лікарем!

 

Діва

 

Сьогодні вам не обійтися без вправ на м'язи рук. Але не варто дуже старатися з гантелями, нехай в правильному розподілі навантаження вам допоможе хто-небудь обізнаний в цьому питанні. Не забудьте також добре розтягнути м'язи після занять.

 

Ваги

 

В цей день зірки не радили б вам одягатися надто тепло. Перегрів для вас може виявитися вельми і вельми недоречно. Постарайтеся точно підібрати одяг по погоді або навіть трохи легше необхідного, а краще і зовсім зайвий раз з дому не виходьте.

 

Скорпіон

 

Сьогодні вам необхідно проявити дружелюбність по відношенню до оточуючих вас людей. Постарайтеся якомога більше і якомога більш щиро посміхатися, будьте ласкаві і привітні. Це сприятливо позначиться на вашому самопочутті.

 

Стрілець

 

Нині у Стрільців можуть виникнути проблеми з-за надмірної нервозності і дратівливості. Не дозволяйте їм віднімати у вас життєві сили.

 

Козеріг

 

В цей день зірки радять Козерогам тримати організм в тонусі. Постарайтеся не давати йому ні на секунду забути про необхідність дихати свіжим повітрям, робити зарядку, пересуватися в просторі і головне – з усіх сил радіти життю.

 

Водолій

 

В цей день ваше самопочуття буде відносно стабільним, однак це зовсім не означає, що їм можна ризикувати без побоювання. Постарайтеся все ж берегти себе і хворобі в образу не давати.

 

Риби

 

Сьогодні зірки рекомендують Рибам довірити свої проблеми людині, яка, як ви точно знаєте, вас вислухає і зрозуміє. В іншому випадку, вони можуть накопичуватися всередині вас і стати причиною вашої недуги.