Вісім з половиною
Вісім з половиною
Вісім з половиною
Адреса:Харьков, м. Харків, вул. Донець-Захаржевського, 6/8
Телефон:(067) 912-13-87, (099) 908-83-85, (093) 601-90-71
E-mail:info@smartcinema.com.ua
Web:http://www.smartcinema.com.ua/

Опис закладу

У нашому кінотеатрі для вас працюють зали, оснащені новітнім звуковим і цифровим проекційним обладнанням, яке зможе передати вам всі фарби і спецефекти кінокартин в повному обсязі. Також вас чекають зручні крісла, на яких можна і поспати при бажанні :) і кондиціонери, які рятуватимуть вас від спеки в літній час.

Всього працює 8 залів: найменший розрахований на 53 місця, а найбільший включає в себе 71 місце. На вході в простір залів кінотеатру розташована невелика лаунж-зона " ½", де можна приємно провести свій час з друзями.

У нашому кінотеатрі багато невеликих залів і це теж частина нашої концепції ! Крім широких можливостей у формуванні репертуару багатозального кінотеатру, невеликі за розмірами зали створюють відчуття затишку : не виникає незручностей в моменти входу / виходу із залу при русі між довгими рядами глядачів, менше фонового шуму від розмов і хрусткого попкорна :)

У залах нашого кінотеатру встановлені найсучасніші проектори, діє новітня система звукоізоляції. Ніякого шуму з сусідніх залів ви не почуєте, так як під малі зали нашого кінотеатру створена продумана інженерія звуку.

Завдяки тому, що в кінотеатрі знаходиться така кількість залів, кожен з вас зможе не тільки подивитися кінопрем'єру в будь-який зручний час, а й отримати від цього тільки найприємніші емоції!

Фото закладу

Харківський художній музей
Адреса:Харьков, м. Харків, вул. Раднаркомівська, 9, 11
Телефон:(057) 706-33-94, 706-33-97
Відкриті:
E-mail:artmuseum@kharkov.ua
Web:http://www.artmuseum.kharkov.ua/
Планета кіно IMAX
Адреса:Харьков, м. Харків, вул. Академіка Павлова, 44-Б, ТРЦ «Французький бульвар»
Телефон:0-800-300-600 (щодня, з 9:00 до 22:00, безкоштовно зі стаціонарних телефонів по Україні )
Відкриті:
Web:http://planeta-kino.com.ua/kharkov/theatres/pla...