Все українське мистецтво за 20 років незалежності на 10 000 кв. м. Проект у "Мистецькому Арсеналі"

Середа, 17 серпня 2011, 12:40
22 серпня о 18.00 у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» буде презентовано проект «Незалежні». «Незалежні» – це перша в Україні спроба масштабно окреслити феномен українського сучасного мистецтва, яке народилося разом із новою країною.
Все українське мистецтво за 20 років незалежності на 10 000 кв. м.  Проект у "Мистецькому Арсеналі"

Як повідомили  в прес-службі «Мистецького Арсеналу», експозиція буде ґрунтуватися на певних блоках, кожен із яких характеризуватиме наскрізні явища українського сучасного мистецтва, що з’явилися в процесі пошуку українськими художниками нової візуальної мови, проблематики та ідентичності протягом двох десятиліть:

РЕАЛЬНІСТЬ VS ФАНТАЗМ – як особливість українського сучасного мистецтва, в якому реальність завжди є химерною та відображається із потойбічним ефектом чи з підтекстом.

ДІАЛОГ З ЕКРАНОМ – як вплив на образне мислення художників, коли усталеній живописній площині довелося сприйняти нові медійні реалії світу, що відобразилося у низці відео- , фоторобіт, перформансів та власне живописній картині.

СОЦІАЛЬНИЙ ПОГЛЯД/ПОЛІТИЧНИЙ РЕАГЕНТ – відображатиме важливі соціальні та політичні реалії на які реагували митці 1991-2011 р.р.

ІСТОРІЯ ТА МІФ – презентуватиме «нові міфології» та переосмислення історії.

ЗА МЕЖОЮ – яскраві феномени, які знаходяться поза звичною художньою системою.У «Незалежних» візьмуть участь близько 80 авторів. Експозиція проекту займатиме перший поверх «Мистецького Арсеналу» загальною площею 10 000 кв м. Після відвідування виставки глядач матиме цілісне уявлення про сучасне українське мистецтво. Будуть представлені усі характерні види, жанри та технології, що були та є в арсеналі українського сучасного мистецтва.

 Проект «Незалежні» увійшов до спеціальної програми Четвертої Московської бієнале сучасного мистецтва.

Виставка триватиме до 11 вересня.

24 серпня – вхід вільний.

 Адреса: Київ, вул. Лаврська,12.

comments powered by HyperComments