В Харкові збереться більше півсотні вертепних колективів

Середа, 5 грудня 2018, 11:31
Для участі у «Вертеп-фесті 2019» зареєструвалося вже понад півсотні колективів.
В Харкові збереться більше півсотні вертепних колективів

Вертепний фестиваль буде проходити в Харкові 12 та 13 січня. За словами керівника проектів БФ «Харків з тобою» Олени Рофе-Бекетової розповіла про програму «Вертеп-фесту 2019».

За її словами, 12 січня відбудеться традиційний Парад вертепів. Учасники фестивалю пройдуть вулицею Сумська та приєднаються до загальноукраїнської акції – спільного виконання колядки «Нова радість стала». Також колективи виступатимуть на різноманітних локаціях, у тому числі майдані Свободи, ХНАТОБі ім. М.В. Лисенка, майданчику перед пам'ятником Тарасу Шевченку, у парках міста, супермаркетах та ТРЦ.

13 січня вертепні колективи виступлять в ЦПКіВ ім. Горького. Тоді ж має відбутися перша в історії фестивалю загальна зустріч колективів-учасників «Етновечорниці», яка відбудеться на арт-заводі «Механіка». За словами Рофе-Бекетової, орагізатори фестивалю бачать значну активність учасників. На сьогоднішній день вже зареєструвався 51 колектив.

Також у заходах на Харківщині 12 – 13 січня візьмуть участь учні Української академії лідерства з усіх областей країни. З попередньою програмою «Вертеп-фесту 2019» можна ознайомитися тут.

comments powered by HyperComments