Під час канікул харківським школярам покажуть незвичайне музичне шоу

Четвер, 2 січня 2020, 17:31
«Інтерактивне оркестрове шоу для дітей» буде проходити в Будинку Алчевських 9 і 10 січня. Оригінальну концертну програму презентує Молодіжний академічний симфонічний оркестр «Слобожанський».
Під час канікул харківським школярам покажуть незвичайне музичне шоу

Ця концертна програма унікальна – адже головними учасниками дійства стануть юні глядачі, їх батьки та вчителі. На концерті вони будуть не просто споглядати за тим що відбувається на сцені, а  диригувати оркестром, грати на музичних інструментах, брати участь в різноманітних цікавих конкурсах і вікторинах.

В ролі ведучого виступить сам диригент – креативний та дотепний Сергій Лихоманенко. Також, на глядачів чекає захоплююча музична програма, яку виконуватимуть одночасно 50 музикантів! Ну і, звичайно – подарунки для найактивніших учасників!

Лаконічне та захоплююче дійство має освітньо-популярний характер. Класична музика – Моцарт, Бах, Бетховен, Ліст, Вагнер, Гріг, Чайковський та інші, прозвучить у легких та ритмічних сучасних інтерпретаціях. Це дозволить зацікавити дитячу аудиторію та привернути увагу до шедеврів світової класики. Особливо, юних слухачів та їх батьків зачарує сет популярних саундтреків з фільмів «Гаррі Потер», «Зоряні війни», «Гладіатор», «Гра престолів», «Мисливці за привидами», «Сутінки», «Бетмен». У виконанні симфонічного оркестру та у супроводі відео-інсталяцій ці вже знайомі мелодії будуть сприйматись по новому. 

Окрім диригування віртуозною грою оркестру, диригент-ведучий проведе для дітей та підлітків цікаві конкурси, вікторини та майстер-класи, під час яких вони  дізнаються багато цікавого про класичну музику, музичні інструменти та композиторів, освоять навички диригування, а найактивніші, навіть, зможуть спробувати себе у ролі диригента, або у якості оркестранта. А на сам кінець захоплюючого шоу, всі охочі зможуть фотографуватись з інструментами, музикантами та диригентом. 

 Ця концертна програма  підготує юних слухачів до знайомства з більш академічним репертуаром в майбутньому. Зруйнує міф, що класична та оркестрова музика нудна, познайомить з симфонічним  оркестром, продемонструє його роль в сучасному кінематографі, комп‘ютерних іграх та інших галузях мистецтв, а також принесе «дітям від 6 до 96 років»  позитивні емоції, чудовий настрій та справжнє естетичне задоволення. 

Загальна тривалість концерту – до 60 хвилин. Звук живий.

Початок - о 11:00 і о 16:00.

 

 

comments powered by HyperComments