Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs почав свою роботу в онлайн-форматі

Понеділок, 26 жовтня 2020, 18:37
Захід проходитиме з 26 по 31 жовтня на сайті фестивалю.
Міжнародний кінофестиваль Kharkiv MeetDocs почав свою роботу в онлайн-форматі

Таке рішення ухвалили організатори через входження міста Харкова в «червону» зону. Для перегляду фільмів потрібно зареєструватися на офіційному сайті кінофестивалю. Всі покази фільмів безкоштовні.

Міжнародний кінофестиваль організований за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, Державного агентства України з питань кіно та Українського культурного фонду.

Також у межах кінофестивалю пройде низка майстер-класів на платформі Zoom від Дар'ї Онищенко, Анни Жижі, Лади Сабової, Vialex Motion Lab.

Фільмом-закриттям 31 жовтня стане картина «Будинок» режисерок Тетяни Кононенко і Матильди Местер. Стрічка присвячена Держпрому - символу Харкова і шедевру конструктивізму.

У межах заходу можна ознайомитись і голосувати за вподобані картини Національного конкурсу Kharkiv MeetDocs, кінофестивалю незалежних фільмів «Бардак» або дитячого соціального відео Meet Kids, показ яких теж буде доступний на Міжнародному кінофестивалі Kharkiv MeetDocs.

У межах фестивалю також відбудуться офлайн-заходи: 

- 30 жовтня з 12:00 до 14:00 відбудеться паблік-ток з акторкою фільму «Гніздо горлиці», володаркою «Золотої дзиґи» за кращу жіночу роль Риммою Зюбіною.

- 30 жовтня з 15:00 до 18:40 в Invite Hub у Харкові відбудеться показ короткометражного незалежного українського кіно «Бардак-офлайн» (для дозволеної в умовах «червоної» карантинної зони кількості глядачів - 20 осіб).

Детально ознайомитися з програмою заходів та переліком кінокартин можна на сайті.

comments powered by HyperComments