Облавтодор відзвітував, що зроблено за тиждень

Середа, 21 червня 2017, 19:41
Розпочато роботи з влаштування нового покриття на трасі Київ - Харків - Довжанський
Облавтодор відзвітував, що зроблено за тиждень

За словами начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Євгена Зражевця, на цю дорогу використано більше 6 тисяч тонн асфальтобетону, - повідомляє «Справжня Варта»

«Роботи проходили не тільки на в’їзді до м. Ізюм, але й на мосту, де працює декілька бригад дорожників. Вони армують і бетонують плити й через 2 тижні перейдуть до облаштування асфальтобетонного покриття», - повідомив Євген Зражевець.

Він також перерахував інші напрямки, на яких триває ремонт. Це Харків - Вовчанськ, Харків - Печеніги, Харків - Охтирка. За словами головного дорожника області, на цих дорогах за тиждень почнуться масштабні ремонтні роботи.

«Уже завозиться матеріал, - сказав Євгеній Зражавець – Нюанси ремонту ми обговорили під час технічної наради з підрядниками, які перемогли в останніх тендерах».

Крім того Євгеній Зражевець повідомив, що тривають роботи з капітального ремонту шляхопроводу поблизу села Губарівка Богодухівського району. Так, зараз ремонтники розбирають берегові опори та демонтують конструкції старого шляхопроводу, облаштовують котловани під опори. На об’єкт уже завезли будівельні матеріали для влаштування нових опор.

Також було вкладено 300 погонних метрів нового покриття на ділянці від повороту на м Куп'янськ у бік села Малинівка, 12 км верхнього шару покриття з щебенево-мастичного асфальтобетону на ділянці від села Першотравневе в бік м. Куп'янськ. Розпочато підготовчі роботи з підготовки та планування узбіччя 22 – 24 км дороги Мерефа – Лозова – Павлоград.

За даними Євгена Зражевця, з 13 по 20 червня виконувались роботи з ліквідації ямковості гарячим асфальтобетоном на автодорогах Київ – Харків - Довжанський (Полтавський та Донецький напрямки), Харків – Сімферополь – Алушта - Ялта (в межах м. Мерефа), Богодухів – Валки - Нова Водолага, Харків – Золочів, Чугуїв – Мілове, Мерефа – Лозова – Павлоград та інших. Усього за цей час ліквідовано більше 15 тис. кв. м ямковості та використано 1820 тонн асфальтобетону.

Як раніше писала «Справжня Варта», Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в рамках виконання регулярних інспекцій дорожніх робіт на автомобільних магістралях загальнодержавного користування 20 червня відвідув одразу три центральні регіони країни  - Полтавську, Кіровоградську та Київську області.

У рамках поїздки Глава Уряду оцінив проведену роботу на ділянках траси М-03 Київ – Харків –Довжанський, дороги М-04  Знам’янка – Луганськ – Ізварине та дороги М-05 Київ – Одеса. 

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments