Харків`янам пропонують оформити "теплі" кредити

Неділя, 22 квітня 2018, 15:16
Скористатися нею можна в «Ощадбанку», «Укргазбанку» та «ПриватБанку».
Харків`янам пропонують оформити "теплі" кредити

Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Відшкодування пропонується у розмірі:

- 20 % – на придбання «негазових» котлів (35 % - для субсидіантів);

- 35 % – для утеплення індивідуального житла;

- від 40 % до 70 % – для ОСББ на утеплення багатоповерхівок.

Приватні домогосподарства та ОСББ також можуть розраховувати на додаткові компенсації від місцевої влади, повідомляють на урядовому порталі. На сьогодні діє 128 місцевих програм здешевлення «теплих» кредитів, зокрема, у 18 регіонах, 48 районах та 62 містах.

Для кожної родини є унікальна нагода отримати подвійну, а інколи й потрійну фінансову допомогу при утепленні житла.

Інформація про місцеві програми є на сайті агентства.

Участь в урядовій програмі «теплих кредитів» - це нагода значно заощадити при впровадженні енергоефективних заходів, зменшити комунальні рахунки, підвищити комфорт в оселях та збільшити вартість будинку.

На урядовому порталі нагадують, що у 2018 році Кабмін виділив 400 млн грн на компенсації за «теплими» кредитами, з яких 190 млн грн – саме для ОСББ. З початку дії програми у жовтні 2014 року і по сьогодні програмою скористалося понад 400 тис. сімей, які залучили понад 5 млрд грн «теплих» кредитів.

Раніше ми повідомляли, що мешканці будинків комунальної форми власності у Харкові зможуть отримати частину коштів з міського бюджету на енергоефективні заходи.

Також "Справжня Варта" писала, що на заохочення до енергозберігання на Харківщині видилили вісім мільйонів.

 "Справжня Варта" повідомляла, що у 2017 році з бюджету області було виділено більше 640 тисяч гривень задля відшкодування відсотків за "теплими кредитами". 

А центральна котельня Вовчанська перейшла на альтернативне паливо. Котельня, яка працює на твердопаливних котлах, дає можливість відмовитися від використання дорогого газу для опалення районного центру. 

comments powered by HyperComments