Виплати переселенцям: кому і скільки

Середа, 23 березня 2022, 16:19
Виплата допомоги здійснюється через Ощадбанк на банківський рахунок (за стандартом IBAN), який одержувач вказав у заяві про допомогу
Виплати переселенцям: кому і скільки

Глава Міністерства соцполітики Марина Лабезна заявила, що внутрішньо переміщені особи, які змушені були тікати зі своїх будинків у результаті російської агресії, отримають державну допомогу на проживання. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Так, допомога надаватиметься в таких розмірах:

    для осіб з інвалідністю та дітей – 3000 гривень на місяць,
    для інших осіб – 2000 гривень на місяць.

Зазначається, що виплата допомоги здійснюється через Ощадбанк на банківський рахунок (за стандартом IBAN), який одержувач вказав у заяві про допомогу.

Також повідомляється, що допомога надається щомісяця з місяця звернення на весь період запровадження військового стану плюс один місяць після його припинення чи скасування.

За інформацією Мінсоцполітики, виплати здійснюються за повний місяць незалежно від дати звернення за її наданням до дати припинення або скасування воєнного стану.

Виплата допомоги внутрішньо переміщеним особам не провадиться за ті місяці, в яких вони відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 505 отримували щомісячну адресну допомогу для покриття видатків на проживання, у тому числі на оплату житлово-комунальних послуг.

comments powered by HyperComments