Державні інспектори-екологи б'ють тривогу: у Харківської області стався масовий мор риби
Неділя, 24 липня 2011, 11:08
В Люботині Харківської області в місцевому ставку стався масовий мор риби. Про це повідомили в Державній екологічній інспекції Харківської області. За даними екоїнспекції, 21 липня зафіксована загибель більше 13 тисяч одиниць карася, 165 - товстолобика, одного білого амура.
Збитки, завдані рибному господарству, перевищують 3,8 млн. грн. Під час обстеження водоймища фахівці Держекоінспекції джерела потрапляннястічних вод в ставку виявлені не були. За попередніми результатами дослідження відібраних проб води, перевищення нормативів гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин не виявлено. Показники вмісту кисню в ставку також перебувають в межах норми. Матеріали передані до Харківської міжрайонної прокуратури.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments