В «Костюринському провулку» триває виставка Артема Рогового

Юлія Гуш  |  Неділя, 19 жовтня 2014, 20:29
В галереї сучасного мистецтва «Костюринський провулок» триває персональна виставка Артема Рогового «Моя хата».
В «Костюринському провулку» триває виставка Артема Рогового

В представлених на виставці роботах втілене бачення художника свого дому, української традиційної хати, села. Перші картини на сільську тематику («Гарбузове весілля», «В коморі») з’явилися три роки тому. То була спроба передати побут рідного краю  через естетику художніх образів. Успіх тих картин надихнув Артема Рогового на створення нових робіт. Це вже третя виставка на відповідну тематику. Кожна робота художника є частиною проекту, який спрямований на становлення  поваги до українського мистецтва та любові до рідної землі.

«У наш час цікаво звертатися до витоків, – розповіла арт-директорка «Костюринського провулку» Наталія Нечепуренко, – це неначе ти потрапляєш в село до бабусі, де пахне травою, сіном, де кожна річ може бути родом з минулого століття. Ці всі моменти наштовхнули Андрія на те, що йому захотілося висловити їх за допомогою живопису. Коли ми бачимо всі ці роботи, то ми ніби повертаємося до приємних моментів зі свого життя. Відвідувачі галереї зупиняються, зачаровані красою нашого села. Це все рідне, родом з дитинства, воно несе в собі відбиток нашої ментальності та колориту, властивого тільки нашому селу».

Наталія Нечепуренко розповіла, що на наступний день після відкриття виставки люди приходили в галерею знову, щоб в тихій, спокійній обстановці подивитися на ті картини і подумати над ними. «Це не ті роботи, повз які можна пройти,  і від яких нічого не залишитися, – повідала арт-директорка, – а Артем залишається в пам’яті надовго».

Виставка триватиме до 25 жовтня.

comments powered by HyperComments