Волонтера Віктора Трубчанова було нагороджено медаллю (фото)
![Волонтера Віктора Трубчанова було нагороджено медаллю (фото)](https://varta.kharkov.ua/content/documents/11059/1105813/thumb-item-523x340-23c1.jpg)
Нагороду йому вручив представник Слобожанського козачого осередку. «Віктор протягом цих років живе Україною, живе волонтерством, живе Майданом. Він організував волонтерську групу «Південний пост» на Південному вокзалі», – зазначив він.
«Південний пост» Трубчанов організував з власної ініціативи. Його волонтери на Південному вокзалі опікуються військовими, які приїжджають із зони АТО, забезпечують їх харчуванням, тимчасовим житлом, квитками тощо. «Я вважаю, що ця нагорода, – не моя, – розповів Віктор Трубчанов, – вона наша. Тих людей, які разом зі мною не спали, не доїдали і робили цю справу. Їй місце буде на Південному пості, на прапорі України».
«Віктор Трубчанов – це насправді людина-подвижник, – розповіла Вікторія Склярова, – він дуже добра людина, чудовий менеджер, дуже скромний. Ми дуже добре знаємо, що там на Південному вокзалі був міліцейський «бєспрєдєл». І я знаю бійців, які їхали додому і попали під несправедливе ставлення міліціонерів. Від них, наприклад, вимагали грошей. Було багато інших неприємностей. Дуже добре, що Віктор створив такий куточок миру, куточок затишку для бійців, які просто з передової їдуть додому».