У Харкові запросто на автошляху можуть збити дітей
Середа, 16 вересня 2015, 15:28
У Харкові сьогодні, 16 вересня, під час ДТП постраждало двоє школярів. Аварія трапилася на початку дев’ятої години ранку в Орджонікідзевському районі.
Водій авто «Деу» наїхав на двох хлопців (одному десять років, іншому – одинадцять). Вони переходили автошлях у напрямі до школи.
Постраждалих госпіталізували. За попередніми даними, у молодшої дитини – черепно-мозкова травма, перелом руки, у старшої дитини – травма голови та забиття.
Фахівців з’ясовують обставини дорожньої аварії.
Матеріали за темою:
20 лютого 2026
25 січня 2026
24 січня 2026
23 січня 2026
23 січня 2026
22 січня 2026
comments powered by HyperComments