На Московському проспекту обмежать руху транспорту

П'ятниця, 9 вересня 2016, 22:16
З'їзд і заїзд транспорту з пр. Льва Ландау при русі від вул. Халтуріна в бік пр. Московського буде заборонений з 8:00 до 22:00 10 вересня.
На Московському проспекту обмежать руху транспорту

Це пов'язано з реконструкцією пр. Московського.

В цей же час буде частково обмежений рух по пр. Московському при русі від пр. Петра Григоренка в бік вул. Енергетичної в районі вказаного з'їзду/заїзду.

На цей період рух автобусів буде організований наступним чином:

№49е, 205е, 259е, 294е (при русі по пр. Льва Ландау від вул. Халтуріна в бік вул. Морозова): пр. Льва Ландау (переїзд через міст) - з'їзд з пр. Льва Ландау праворуч на пр. Московський - розворот на перехресті пр. Московський - поліграфкомбінат в бік вул. Енергетичної і далі за маршрутом;

№267е (при русі в бік ТЦ «Барабашово»): пр. Московський - розворот на перехресті пр. Московський - вул. Енергетична - проїзд під шляхопроводом - праворуч заїзд на пр. Льва Ландау і далі за маршрутом.

Також з 8:00 до 22:00 10 вересня рух тролейбуса №31 буде організований наступним чином: розворотне коло «Північна Салтівка» - вул. Гвардійців Широнінців - пр. Ювілейний - пр. Льва Ландау - пр. Московський - Комунальний шляхопровід (зуп. «Видавництво «Харків»).

comments powered by HyperComments