19 сімей учасників АТО подали всі документи для придбання пільгових квартир

Середа, 21 грудня 2016, 09:10
Всього квартири за обласною програмою в цьому році зможуть придбати близько 30 сімей учасників АТО
19 сімей учасників АТО подали всі документи для придбання пільгових квартир

На рахунки Державного фонду сприяння молодіжному житловому будівництву в повному обсязі надійшли кошти з обласного бюджету на фінансування програми в 2016 році.

Про це повідомив секретар Ради ГО «Союз ветеранів АТО» Юрій Корсунов.

«Сьогодні визначені 22 претенденти на участь у програмі, 19 з них вже надали всі необхідні документи. Тепер, коли кошти надійшли на рахунки фонду, вони можуть укладати договори із забудовником і вносити свою частину суми - 60% від вартості житла», - розповів Юрій Корсунов.

Всього квартири за обласною програмою в цьому році зможуть придбати близько 30 сімей учасників АТО. За словами Юрія Корсунова, всі претенденти планують подати документи для участі в програмі до кінця тижня.

За інформацією директора Департаменту містобудування та архітектури ХОДА Михайла Рабиновича, в'їхати в нові квартири сім'ї учасників АТО зможуть в наступному році.

Нагадаємо, учасники АТО обрали для участі в програмі два житлових будинки в Харкові по вул. Ньютона (забудовник - ВАТ «Трест «Житлобуд-1»). Ціна житла в цих будинках становить 9100 - 9700 грн за квадратний метр житла.

Згідно з Програмою надання підтримки учасникам антитерористичної операції для будівництва і придбання житла в Харківській області на 2016 - 2018 роки, 40% вартості житла, що купується, компенсується з обласного бюджету, 60% платить учасник АТО. Всього за період дії програми на її реалізацію планується виділити 32,5 млн грн: 6,5 млн - в 2016 році і по 13 млн грн - у 2017-му і 2018-му. За розрахунками фахівців, стати власниками житла за цією програмою зможуть до 200 сімей учасників антитерористичної операції.

Нагадаємо, що у Харкові 10 сімей воїнів АТО отримують квартири за обласною програмою вже на початку року. На реалізацію Програми з обласного бюджету було виділено 2016 6,5 млн грн.

comments powered by HyperComments