Керівник Харківської області - лідер серед губернаторів - Порошенко про Світличну/ ФОТОРЕПОРТАЖ, ВІДЕО
П'ятниця, 3 березня 2017, 14:32
Саме так Президент України охарактеризував голову ХОДА під час перебування на Харківському тракторному заводі

Він відзначив ту роль, яку зіграла Юлія Світлична разом з головою Адміністрації Ігорем Райніном, колишнім головою ХОДА, у відродженні ХТЗ.
До цього, за словами президента, на цьому гіганті виробництва "була підірвана довіра, втрачені ринки. Ситуація потребувала безпосереднього втручання президента".
Тому, за словами Петра Порошенко, їм були надані відповідні доручення Ігорю Райніну і Юліі Світличної, "лідеру серед багатьох губернаторів", був знайдений інвестор.
Візначим також слова Президента про те, що Україна почала демонструвати зростання економіки. Відновлення ХТЗ - яскравий доказ цьому.
Матеріали за темою:
30 червня 2022
24 червня 2022
22 червня 2022
13 червня 2022
13 червня 2022
13 червня 2022
comments powered by HyperComments