Навколо Балаклії: охорону держкордону посилено, авіарух заборонено, газ відключено, наближаються пожежні потяги

Четвер, 23 березня 2017, 10:21
Детонація артснарядів під райцентром триватиме кулька днів, Лавренюк
Навколо Балаклії: охорону держкордону посилено, авіарух заборонено, газ відключено, наближаються пожежні потяги

У зв’язку із пожежею, що виникла сьогодні вночі на окремих площадках бази озброєння, що розташована у місті Балаклея Харківської області, Державна прикордонна служба України посилила охорону східної ділянки кордону. Зокрема, силами підрозділів Східного регіонального управління та резервів відомства збільшено щільність прикордонних нарядів поза пунктами пропуску, посилено заходи безпеки у пунктах пропуску, уточнено взаємодію із ЗС України, Службою безпеки, ДСНС, Національною поліцією та Національною гвардією, - повідомили у Держприкордонслужбі.

На місці вибуху в Балаклії тимчасово закрили небо в радіусі 40 кілометрів. Про це повідомляє заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк у Facebook. "Украерорух" тимчасово закрив небо в радіусі 40 км від місця події ", - написав Лавренюк.

Також два пожежні потяги «Укрзалізниці» їдуть з метою локалізації та гасіння пожежі на військових складах, розташованих неподалік міста Балаклія Харківської області.

Нагадаємо також, що до Харкова летить Гройсман. Про це премєр-міністр України написав у Твітері.

"Сьогодні отримав інформацію про вибухи на складі боєприпасів під Харковом. Зараз вилітаю на місце. Головне - забезпечити безпеку громадян. На постійному звязку з військовими, керівництвом ДСНС, керівництвом ОДА, які координують заходи з ліквідації цієї надзвичайної ситуації".

23 березня, о 2-45, на окремих площадках бази озброєння, що розташована у місті Балаклея Харківської області, розпочалася пожежа. Приймаються усі заходи щодо локалізації та тушіння пожежі на місці. Наразі причини події уточнюються. Розгорнуто штаб тушіння пожежі. На місце події для надання допомоги та виявлення причин того, що відбулося, вилетіла комісія на чолі із заступником Міністра оборони України генералом-лейтенантом Ігорем Павловським, офіцерами Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗС України, - повідомили у прес-службі Міністерства оброни України.

Усе, що відомо про пожежу на складах у Балаклії.

comments powered by HyperComments