Харківська «Солідарність» надає всіляку підтримку мешканцям Балаклії: Віктор Коваленко

Четвер, 23 березня 2017, 16:01
Харківська територіальна організація партії «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» всіляко допомагає постраждалим мешканцям Балаклії
Харківська «Солідарність» надає всіляку підтримку мешканцям Балаклії: Віктор Коваленко

Про це заявив голова фракції «БПП «Солідарність» - Блок Петра Порошенка» Віктор Коваленко.

«Організовано збір та передачу гуманітарної допомоги постраждалим жителям м. Балаклія та прилеглих сіл, - розповів голова фракції «БПП «Солідарність» у Харківській облраді. – За підтримки депутатів облради Віталія Кошеленка та районної ради Сергія Дмитренка вже понад 70 людей розміщено у Зміївської районі, в с. Дачне, у санаторії «Ялинка». У разі потреби там є можливість розмістити ще 350 осіб, люди забезпечені продуктами харчування та медичними послугами».

Також депутатами обласної ради від партії «БПП «Солідарність» Вісханом Ісламовим та Сергієм Цимбаловим було передано 3 тони хліба та інші продукти харчування, організована доставка питної води.

За словами Віктора Коваленка, всі районні організації, депутати обласної та місцевих рад від партії «Солідарність» долучились до збору гуманітарної допомоги постраждалим мешканцям Балаклії.

Нагадаємо, що 23 березня, о 2-45, на окремих площадках бази озброєння, що розташована у місті Балаклія Харківської області, розпочалася пожежа. Приймаються усі заходи щодо локалізації та тушіння пожежі на місці. На місці розгорнуто штаб із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на чолі з головою ХОДА Юлією Світличною.

«Жителів міста Балаклія та прилеглих сіл, які постраждали від вибухів на базі озброєння, тимчасово розселять в установах сфер освіти та соцзахисту на території району, - повідомила глава ХОДА. - На засіданні оперативного штабу мною було поставлено завдання щодо підготовки установ до прийому людей. Також зараз вирішується питання виділення матеріальної допомоги постраждалим. Про проведення відновлювальних робіт зможемо говорити після того, як пожежу буде локалізовано».

Усе, що відомо про пожежу на складах у Балаклії.

comments powered by HyperComments