Сім'ї у Балаклії потребують нового житла - Світлична

П'ятниця, 31 березня 2017, 13:03
Не піддаються ремонту 13 багатоквартирних будинків, у яких проживає 93 сім'ї (176 осіб)
Сім'ї у Балаклії потребують нового житла - Світлична

Обласна рада, спираючись на розпорядження Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 № 209-р «Про виділення коштів для проведення заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що склалася 23 березня 2017 року у м. Балаклії Харківської області», доручила Харківській облдержадміністрації визначити Балаклійську районну державну адміністрацію розпорядником нижчого рівня коштів у сумі 100 000 тис. грн., виділених зазначеним розпорядженням Кабміну.

Іншим пунктом цього рішення депутати облради виділили Балаклійській РДА 10 000 тис. грн. на проведення першочергових заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації за рахунок коштів резервного фонду обласного бюджету.

За останніми даними, в результаті надзвичайної ситуації на арсеналі в Балаклійському районі було пошкоджено 373 будівлі: 12 - соціальної сфери, 22 об'єкти ЖКГ та промисловості, 339 житлових будинків, з яких 117 - багатоквартирні, 222 - приватні. 2 приватних будинки зруйновані повністю та не піддаються ремонту, 3 - частково. Також не піддаються ремонту 13 багатоквартирних будинків, у яких проживає 93 сім'ї (176 осіб).

«Ці сім'ї потребують нового житла. На сьогодні ми проводимо всі необхідні заходи для того, щоб надати їм тимчасове житло до того часу, поки не будуть закінчені всі капітальні роботи, - пояснила голова ХОДА Юлія Світлична . - Зараз працює комісія з оцінки збитків. Будуть розглянуті різні можливості, й будемо шукати варіанти для того, щоб люди або повернулися до себе додому - в тих випадках, коли будівлі підлягають відновленню, або отримали нове житло. Будемо звертатися до Кабінету Міністрів України, шукати всі можливі важелі для вирішення цього питання».

Юлія Світлична також повідомила, що до газопостачання підключено понад 14,5 тисячі абонентів Балаклійського району. 700 абонентів поки без газу, що пов'язано зі значними руйнуваннями в будинках. До електропостачання залишилося підключити близько 300 абонентів - у будинках, де були серйозно пошкоджені лінії електропередачі.

«Що стосується теплопостачання, то з 21-ї котельні на території району не працює тільки одна. Вона потребує капітального ремонту. Подивимося, що можна буде з цим зробити. До всіх робіт ми підходимо комплексно. Першочергова увага буде приділена людям і їхнім потребам», - підкреслила глава ХОДА.

Як раніше писала «Справжня Варта», 23 березня близько 3:00 на складі ракетно-артилерійського озброєння в Балаклії сталася пожежа, у результаті якої здетонували боєприпаси; остаточно пожежу загасили вранці 26 березня.

Також на відновлювальні роботи в Балаклії виділено 100 млн. грн.  Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична.

За її інформацією, відповідне рішення було прийнято 29 березня на засіданні уряду. Також 20 млн грн виділено ДСНС на проведення розмінування та утилізації вибухонебезпечних предметів у Балаклійському районі.

comments powered by HyperComments