Поблизу житлових будинків розлито ртуть

Понеділок, 3 квітня 2017, 17:24
Як вона там опинилася, поліція не повідомляє
Поблизу житлових будинків розлито ртуть

Подія сталася 2 квітня в селі Слобожанське Зміївського району на відкритій місцевості, на відстані близько 30 метрів від житлових будинків

Всього працівники ДСНС м. Зміїв зібрали ртуть вагою близько 300 грам.

Загрози життю чи здоров'ю громадян та навколишній середі немає., - повідомили у ГУНП.

Як повідомляється в оперативному зведенні ХОДА, ртуть знаходилася у пляшці від шампанського.

Як раніше писала «Справжня Варта», майно аквапарку, у якому отруїлися діти, заарештовано.

Попередньо вже точно відомо, що отруєння дітей сталося через хлоровану воду. Але більш детальну інформацію поліція обіцяє надати тільки після судово-медичних експертиз.

Як раніше писала «Справжня Варта», поліція відкрила кримінальну справу за фактом масового отруєння дітей в аквапарку "Джунглі". Діти з батьками прийшли до аквапарку святкувати день народження та під час купання отруїлися невідомою речовиною.

Як раніше повідомили в ХОДА, "невідома речовина" містить ознаки отруєння парами хлору. За словами заступника ХОДА Олександра Скакуна,  з боку керівництва аквапарку «Джунглі» були зроблені спроби перешкоджати проведенню слідчих дій, а саме забору води. І привести до порядку працівників аквапарку вдалося тільки після особистого його втручання.

Поліція повідомила, що слідчим Слобідського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 137 (неналежне виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей) Кримінального кодексу України.

comments powered by HyperComments