Як передавати показання приладів обліку води через «Viber»

П'ятниця, 19 травня 2017, 12:06
Передавати показання приладів обліку холодної води через додаток «Viber» абонентам КП «Харківводоканал» можна тільки в форматі повідомлень
Як передавати показання приладів обліку води через «Viber»

Спеціальний номер «Viber» 050 355-12-12 призначений лише для прийому показань у вигляді повідомлень. Дзвінки на даний номер недоступні.

«У повідомленні необхідно вказати свою адресу, прізвище або особовий рахунок абонента, а також показання приладів обліку. Інформацію автоматично опрацюють, і на її основі формують рахунок за спожиті послуги водопостачання та водовідведення», - пояснив директор Департаменту збуту КП «Харківводоканал»  Тарас Грущак.

За його словами, всі раніше діючі сервіси залишилися доступні. Передавати показання приладів обліку води як і раніше можна за багатоканальним телефоном, через call-центр, сайт, або через квитанції, в яких зазначаються дані абонента.

Також в режимі онлайн можна переглянути заборгованість за рахунком QR-коду , який розміщений на лицьовій стороні квитанцій КП «Харківводоканал». Його можна зчитати за допомогою смартфона.

Як раніше писала «Справжня Варта», КП «Харківводоканал» ввело нові електронні сервіси. Вони дозволяють абонентам оплачувати послуги водопостачання та водовідведення і передавати показання приладів обліку води за допомогою QR-кодів і додатку «Viber» .

comments powered by HyperComments