У Харкові привітали матерів, яким присвоєно звання «Мати-героїня»

Четвер, 1 червня 2017, 20:23
Тринадцять жінок Харківської області поздоровили з присвоєнням звання «Мати-героїня».
У Харкові привітали матерів, яким присвоєно звання «Мати-героїня»

Урочистий захід пройшов 1 червня в Харківській облдержадміністрації, повідомляє «Справжня варта».

Нагадаємо, 15 травня Президент України Петро Порошенко своїм указом надав 13 мешканкам Харківської області звання «Мати-героїня». За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку почесні звання отримали багатодітні матері з Харкова, Богодухівського, Лозівського та Харківського районів: мати десятьох дітей Людмила Бурова, мати дев’ятьох дітей Людмила Якушевська, мати вісьмох дітей Людмила Мельник, мати сімох дітей Ірина Кузнецова, матері шістьох дітей Ірина Гончарова, Олена Гончарова, Ольга Кулик та Ірина Обнявко, матері п’ятьох дітей Ганна Ковач, Любов Кривко, Оксана Мальцева, Олена Махітко та Галина Скрипаленко.

Від імені голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної багатодітних матерів із заслуженим званням привітав заступник губернатора Харківщини Михайло Черняк. Він  передав їм почесні знаки «Мати-героїня».

Наразі в Харківській області таке звання є у 2019 жінок.

«Сьогодні ми відзначаємо День захисту дітей. Це також і ваше свято. Вітаю вас! І хочу побажати найголовнішого: здоров'я, щастя, миру і добробуту! Виховувати дітей у наш непростий час - це колосальна праця і величезна відповідальність. «Підняти» п'ять і більше дітей - це, дійсно, героїзм», – сказав заступник голови ХОДА.

Зазначимо, що почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, а також враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім'ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їхніх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.

Більше новин за темою читайте на сайті «Справжньої Варти».

comments powered by HyperComments