Цього року відбудуться ремонтні роботи на 25 об’єктах соціально-гуманітарної сфери – Світлична
![Цього року відбудуться ремонтні роботи на 25 об’єктах соціально-гуманітарної сфери – Світлична](https://varta.kharkov.ua/content/documents/11382/1138118/thumb-item-523x340-f8b5.jpg)
Про це голова ХОДА заявила під час своєї робочої поїздки до Богодухівського району, де відбулося відкриття нового дитячого садочку та сучасного спортивного майданчику із штучним покриттям. Зокрема, Юлія Світлична поговорила з представниками районної влади про поточні проблеми району та пообіцяла подальшу допомогу з багатьох питань.
«Особлива увага – закладам соціально-гуманітарної сфери, – написала вона на своїй сторінці в мережі «Фейсбук», – в цьому році планується проведення будівельних та ремонтних робіт майже на 25 об'єктах району, в тому числі і відновлення будівництва школи на 200 місць, яке було фактично кинуте декілька років тому».
Світлична наголосила, що важливо відновити ремонт мосту біля села Губарівка, який стоїть зруйнованим з 2008 року. Будівництво вже розпочато і завдання органів місцевої влади полягає в тому, завершити реконструкцію в найкоротші терміни. За її словами, рух по шляхопроводу повинен бути відновлений вже на початку 2018 року.
Крім того, губернаторка у межах свого візиту відвідала Фестиваль майстрів народного мистецтва «Шарівський дивокрай»: «Це дійсне свято! Майже 100 творчих колективів, «алея майстрів», спортивні конкурси та багато гостей. Яскравих емоцій також було багато».