У Харкові пройде міжнародна конференція «Регіон – 2017: стратегія оптимального розвитку»

Середа, 19 липня 2017, 09:55
Мета заходу - інтеграція зусиль вчених, громадськості, бізнесу та державної влади для вирішення проблем регіонального розвитку.
У Харкові пройде міжнародна конференція «Регіон – 2017: стратегія оптимального розвитку»

Міністерство освіти і науки України, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Українське географічне товариство, Київський національний університет імені Тараса Шевченка‚ Університет Жирони (Іспанія), Університет Орадя (Румунія), Могилівський державний університет ім. Кулєшова (Білорусь), Харківська обласна станція юних туристів проводять 19–20 вересня 2017 року міжнародну науково-практичну конференцію «Регіон – 2017: стратегія оптимального розвитку» з метою інтеграції зусиль вчених, науково-педагогічних працівників, громадських організацій, представників державної виконавчої влади, бізнес-структур для вирішення сучасних проблем розвитку науки у галузі регіонального соціально-економічного розвитку, охорони навколишнього середовища, пошуку шляхів підготовки фахівців для оптимального розвитку регіонів, розробки планів та стратегій для майбутнього регіонального розвитку.

На заході розглянуть теорію і методологію регіональних досліджень, міждисциплінарний підхід у розробці стратегії оптимального розвитку регіонів, напрямки соціально-економічного розвитку регіонів, природно-ресурсного потенціалу та регіональної екологічної політики.

Для участі в конференції необхідно до 1 вересня подати до оргкомітету заявку в електронному вигляді на кожного учасника в одному файлі.

«Приймаються тільки ті матеріали, які повністю відповідають тематиці конференції і вказаним вимогам. Студенти можуть публікуватися лише у співавторстві з науковим керівником. Матеріали конференції планується видати до початку конференції. Збірник матеріалів буде друкуватися в авторській редакції», - зазначають організатори.

Крім того, до оргкомітету необхідно подати квитанцію про сплату організаційного внеску.

Заявки, матеріали та відскановану квитанцію (або її фотокопію) треба надсилати на електронну адресу: konfregion@ukr.net.

Як повідомляють організатори, запрошення, план і порядок проведення конференції буде розіслано додатково згідно із заявками. Учасники конференції з інших міст розміщуються на Харківській обласній станції юних туристів або (за бажанням) у готелях Харкова. Проживання та харчування оплачується учасниками конференції самостійно.

Більше новин читайте на сайті Справжня Варта.

comments powered by HyperComments