Світличній вдалося домогтися виділення необхідних коштів на капітальний ремонт Ізюмської центральної міської лікарні

Четвер, 10 серпня 2017, 11:51
Коштів міського бюджету на ремонт закладу було недостатньо.
Світличній вдалося домогтися виділення необхідних коштів на капітальний ремонт Ізюмської центральної міської лікарні

Про це сказав мер міста Валерій Марченко, повідомляє Справжня Варта.

«Будівлю, в якій розміщується лікарня, звели в 1975 році, і з цього часу капітальний ремонт тут не проводили жодного разу. За кошти міського бюджету ми б цього ніколи не зробилиГубернатор звернула увагу на наш медичний заклад, який у 2014 році, коли почалися військові дії на Донбасі, прийняв поранених військовослужбовців та переселенців, і допомогла отримати фінансування», - сказав він.

Зараз на об’єкті повним ходом тривають роботи із заміни вікон, також будівельники працюють над утепленням будівлі, демонтують старі труби та батареї. 

Також у будівлі замінять дах, який протікав протягом багатьох років, систему теплопостачання, водопровід, каналізацію, відремонтують палати та санвузли, сходові марші. 

«Ми дуже задоволені тим, що почалися роботи. Адже наш заклад потребував термінового ремонту. Дах зовсім не витримує ніякої критики, ми його постійно ремонтували, каналізація забивалася, труби постійно текли», - розповіла заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення Ізюмської ЦМЛ Надія Пишняк.

Нагадємо, керівнику області вдалося домогтися виділення коштів для проведення ремонтних робіт з Державного фонду регіонального розвитку - 28 млн грн.

Більше новин за темою читайте на сайті Справжня Варта.

comments powered by HyperComments