У ХОДА обрали 169 проектів, які можуть бути профінансовані ДФРР

Субота, 28 жовтня 2017, 16:56
27 жовтня в ХОДА відбулося засідання регіональної комісії, яка проводить попередній відбір програм і проектів для фінансування з ДФРР.
У ХОДА обрали 169 проектів, які можуть бути профінансовані ДФРР

Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

Як зазначив заступник голови ХОДА, голова регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися коштом Державного фонду регіонального розвитку, Євгеній Шахненко, з моменту попереднього засідання члени комісії провели оцінку 170 проектів на загальну суму 982,3 млн грн.

«Спочатку члени комісії оцінили проекти, далі була виведена середня оцінка, і в залежності від неї проекти зайняли своє місце в рейтинговому списку», - уточнив Євгеній Шахненко.

За даними заступника начальника Управління з питань розвитку транспортної інфраструктури, торгівлі та фінансових ресурсів - начальника відділу розвитку споживчого ринку Департаменту економіки та міжнародних відносин ХОДА Ольги Шамаєвої, було відібрано 169 проектів.

«Серед переможців - проекти від ОТГ (громади Ізюмського і Нововодолазького районів), школи, дитячі садки та спортивно-оздоровчі комплекси, - зазначив Євгеній Шахненко. - Згідно з нашим стратегічним завданням в області плануємо продовжувати реалізацію перехідних об'єктів, які реалізовувалися в 2017-му році. Наприклад, реконструкція Харківської обласної філармонії, на яку в цьому році спрямували понад 70 млн грн. Це і такі перехідні об'єкти, як два ФОКи - у Золочеві і Краснограді, які потрібно закінчити в наступному році, а також інші інфраструктурні об'єкти».

Нагадаємо, що проекти подавалися у сферах розвитку інноваційної економіки й інвестицій, сільських територій, людського потенціалу, туризму і загальноукраїнської солідарності. Проекти регіонального розвитку, які отримають секторальну бюджетну підтримку ЄС, можуть бути реалізовані протягом 3-х років.

comments powered by HyperComments