Децентралізація - це не тільки об’єднання, але і нові можливості, - Світлична / Фото

Четвер, 23 листопада 2017, 14:14
Люди очікують тих можливостей, які надає децентралізація.
Децентралізація - це не тільки об’єднання, але і нові можливості, - Світлична / Фото

Про це повідомила губернатор Харківщини Юлія Світлична під час ІІ Польсько-українського форуму місцевого самоврядування «Громада. Ефективний розвиток. Інвестиції», який сьогодні відбувається в Харкові. 

Голова ХОДА підкреслила, що Україна обрала єдиний вірний шлях євроінтеграції, а реформи, які втілюються владою, - зайве тому підтвердження. 

«Сьогодні Україна динамічно змінюється. Ми прагнемо реалізувати якнайшвидше наш економічний та соціальний потенціал, і ми для цього обрали єдиний правильний шлях – подальшу європейську інтеграцію. І саме на це спрямовані сьогоднішні реформи, які ініціює Президент України та втілює Кабінет міністрів України», - наголосила під час відкриття форуму голова ХОДА Юлія Світлична.

Звертаючись до голів об’єднаних територіальних громад, вона підкреслила: «Саме на нашу з вами долю випала честь бути керівниками змін, що відбуваються в державі». Юлія Світлична відзначила, що результат реформ та їх сприйняття людьми залежить від кожного, хто втілює їх у життя.

«Децентралізація - це не тільки об’єднання, не тільки накопичення та розподілення фінансування, яке ви отримуєте від держави. Це нові можливості. Нові можливості, яких очікують люди», - сказала керівник Харківщини.

Про важливість міжнародних стосунків губернатор за підсумками відкриття форуму написала на своїй сторінці у фейсбуці: 

«Ми хочемо поділитися досвідом з Україною, щоб ви не робили тих помилок у процесі децентралізації, яких припускались ми, - відзначив Януш Яблонський. - Я маю надію, що це буде дуже корисно для України. Це буде поштовхом для її реформування та розвитку й подальшого прямування до структури Євросоюзу».

Генеральний консул Республіки Польща відзначив, що особисто вважає децентралізацію найкращою з реформ, що були проведені в Польщі.

Нагадаємо, раніше губернатор області проанонсувала візит президентів України та Польщі до регіону. За її словами, він відбудеться вже за місяць - у середині грудня. 

comments powered by HyperComments