"All we need is перехід": жителі Малої Даніловки провели акцію протесту

Понеділок, 12 лютого 2018, 12:46
Жителі с. Мала Данилівка Дергачівського району провели 10 лютого 2018 року акцію за побудову регульованого переходу через автомобільну дорогу загального користування державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський на відрізку, який відноситься до м. Харкова та називається Лозовеньківським проспектом (в точці з координатами 50°03'11.0"N 36°10'44.7"E).
"All we need is перехід": жителі Малої Даніловки провели акцію протесту

Про це повідомив один з організаторів акції Тарас Пушкар на своїй сторінці у Фейсбуці. 

За інформацією активістів, що брали участь в акції, автомобільна розв’язка між Харковом та Малою Данилівкою Дергачівського району не враховує активний пішохідний рух між цими населеними пунктами.

"Люди стихійно перетинають цю трасу по найкоротшому шляху – біля автозаправки «Ніколь». Потік машин по М-03 зростає, пішоходи травмуються та гинуть. Саме тут 5.01.2018 р. під колесами автомобіля загинула матір трьох дітей, поет, вчитель, волонтерка Пушкар Олена Степанівна. Скоро 40 днів з її трагічної загибелі!" - йдеться у повідомленні. 

У рамках акції активісти розали пішоходам, що перетинають Лозовеньківський проспект, світловідбивальні пов’язки. 

На акції був присутній голова селищної ради Малої Данилівки Гололобов О. О., який звернувся до присутніх з промовою, суть якої полягала в передчасності громадських акцій, коли ще не пройшло 30 днів з дня подачі звернень до влади.

"Дана ділянка має подвійний статус: з одного боку, за окружну відповідає Служба автомобільних доріг, з іншого - це територія Харкова, Лозовеньківський проспект. Говорив з Юлією Світличною, будемо вирішувати питання незалежно від того, чия це зона відповідальності", - відреагував на своїй сторінці у Фейсбуці радник голови ОДА Павло Федосенко.

comments powered by HyperComments