До кінця року зарплата на «Хартроні» зросте на чверть - Світлична

П'ятниця, 20 квітня 2018, 12:57
20 квітня керівник області відвідала ПАТ «Хартрон». Юлія Світлична ознайомилася з промисловими потужностями підприємства, провела нараду з його керівництвом та поспілкувалася з колективом.
До кінця року зарплата на «Хартроні» зросте на чверть - Світлична

Про це повідомляє прес-служба ХОДА.

«Хартрон» - це стратегічне підприємство, де працює майже 1300 людей. Виробляє продукцію ракетно-космічної, залізничної, енергетичної та оборонної промисловості – в тому числі таку, яка є унікальною для України, - відзначила голова ХОДА. – Ми бачимо перспективи розвитку цього підприємства та ті аспекти, в яких можемо допомогти».

Серед напрямків підтримки «Хартрону» з боку обласної влади керівник регіону виокремила питання завантаження підприємства державним замовленням. Зокрема, йшлося про співробітництво з ПАТ «Укрзалізниця» - попередніх домовленостей щодо завантаження харківських підприємств замовленнями було досягнуто між Юлією Світличною та керівником «Укрзалізниці» під час наради в Харкові.

На даний момент портфель замовлень «Хартрону» на 2018 рік сформований, проте потужності ще є, відзначив генеральний директор НВП «Хартрон-експрес» Віталій Бушуєв.

«Ми продемонстрували голові області можливості підприємства та розраховуємо на її підтримку. Нам би побільше роботи. Цього року в першому кварталі завантаження було 60 – 70%. Зараз – 90%. Розганяємося, вже пішли замовлення з Казахстану, з Білорусі. Взагалі цього року плануємо збільшення обсягів», - розповів Віталій Бушуєв.

Голова ХОДА відзначила, що повне завантаження підприємства надасть можливість підвищити зарплату його робітникам.

«Домовилися, що до кінця року зарплата зросте до 25 %, - повідомила Юлія Світлична. - На наступний рік також є плани, бачимо перспективу. Будемо розмовляти з державними органами управління для того, щоб наша харківська промисловість мала замовлення, а від цього люди мали роботу та зарплату».

Зазначимо, що питання своєчасної виплати зарплат та ліквідації боргів підприємств області перед своїми працівниками стало центральним на розширеному засіданні колегії ХОДА та представників прокуратури Харківської області.

Раніше ми писали, що 2017 року на Харківщині були підняті зарплати на великих підприємствах, повністю ліквідована заборгованість по зарплаті на 70 підприємствах області. У позитивному балансі року плюс 3000 зайнятих вакансій, зростання середньої зарплати на 39%. 

А у березні Юлія Світлична домовилася із залізничниками про соціальне забезпечення та підвищення зарплат. Як ми повідомляли раніше, губернатор пообіцяла, що вони на Південній залізниці протягом поточного року зростуть не менше, ніж на 20%. 

comments powered by HyperComments