На Харківщині приділяється увага розвитку спортивної інфраструктури — Світлична
![На Харківщині приділяється увага розвитку спортивної інфраструктури — Світлична](https://varta.kharkov.ua/content/documents/12005/1200409/thumb-item-523x340-5e95.jpg)
На сьогоднішній день там були завершені фундаментні роботи та сформована чорнова підлога, завершені роботи зі встановлення арочних ферм. Зараз монтується каркас будівлі. Найближчим часом мають стартувати роботи з облаштування фундаменту адміністративно-побутової частини.
"Приділяємо розвитку спортивної інфраструктури Харківщини особливу увагу і робимо те, чого область не бачила десятиріччями, — наголосила Юлія Світлична, — вже маємо збудовані ФОКи в Первомайському та Вовчанському районах і в Пісочині Харківського району. Красноградський, а також Золочівський комплекси плануємо відкрити цього року".
За її словами, вже було спроектовано фізкультурно-оздоровчий комплекс і вже почалося будівництво в Краснокутську. Також вже наявні проекти таких комплексів у Дергачах, Чугуєві, Покровці, ведеться проектування ще в кількох населених пунктах.
Типовий проект ФОКів був схвалений Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Зокрема, його планують поширити по інших регіонах країни.
Зокрема, Світлична також наголосила на комплексному підході до розвитку спортивної інфраструктури регіону. Наприклад, в усіх районах будуються міні-футбольні майданчики зі штучним покриттям. А не так давно завершилася реконструкцію стадіону «Авангард» у Змієві, будується стадіон у Дергачах. Тривають роботи в спортивній школі «ХТЗ», де не було ремонту останні 30 років.