Харківські школярі стали переможцями на Міжнародній олімпіаді
![Харківські школярі стали переможцями на Міжнародній олімпіаді](https://varta.kharkov.ua/content/documents/12006/1200551/thumb-item-523x340-53b3.jpg)
Команда українських школярів, серед яких було чотири харків’янина, здобула чотири золоті та дві срібні медалі. Завдяки ним Україна опинилася на четвертому загальнокомандному місці. За всі роки незалежності цей результат є найкращим.
59-а Міжнародна математична олімпіада проходила з 3 по 14 липня в румунському місті Клуж-Напока. Це найпрестижніші учнівські математичні змагання, участь в яких взяли 594 школярів зі 107 країн світу. Як повідомили в Департаменті науки та освіти ХОДА, українська команда налічувала четверо людей. Четверо з них були харків'янами. Всім їм дістались високі нагороди
Зокрема, здобутки учнів відзначив заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев, який написав про завершення Міжнародної олімпіади в Румунії на своїй сторінці в мережі "Фейсбук".
"Збірна України - 6 учнів, з них 4 харків'янина, - підкреслив він, - представники Харківщини вибороли 3 золотих і одну срібну нагороду! Вітаємо З перемогою!".
В Департаменті також підкреслили, що пишаються як талановитими математиками, так і їх наставниками.